Informacje o grze

PRZETRWAJ JAK DUCH

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint to rozgrywająca się w zróżnicowanym, nieprzyjaznym i tajemniczym otwartym świecie wojskowa strzelanka, w którą możesz grać solo lub z maksymalnie trzema innymi osobami w trybie współpracy.

POKONAJ BYŁYCH TOWARZYSZY BRONI

Staw czoła swoim najgroźniejszym jak dotąd przeciwnikom – Wilkom, śmiercionośnej jednostce będącej niegdyś częścią armii USA, teraz zaś działającej samodzielnie i gotowej wykorzystać w walce z tobą najskuteczniejsze maszyny do zabijania.

Poznaj historię

WCIEL SIĘ W DUCHA UWIĘZIONEGO ZA LINIAMI WROGA

Sprawdzaj swoje umiejętności przetrwania i dostosowuj strategię do zróżnicowanych obszarów Auroi, nowego świata, w którym rozwiniętą technologicznie utopię otacza piękno natury i surowy krajobraz. Walcz z groźnymi nowymi przeciwnikami stosującymi zaawansowane taktyki oraz autonomiczne maszyny do zabijania i naucz się, jak przeżyć w bezlitosnych warunkach.

Poznaj szczegóły na temat gry

CIESZ SIĘ WRAŻENIAMI SPOŁECZNOŚCIOWYMI

Wyszukaj znajomych, korzystając z nowego interfejsu społecznościowego, i rozegrajcie wspólnie kampanię albo przejdźcie na arenę PvP, aby wziąć udział w emocjonującej walce 4 na 4. Zachowuj postępy i rozwijaj się zarówno w trybie PvE, jak i PvP, zawsze zachowując tę samą postać.

WIĘCEJ INFORMACJI O GRZE

Zarejestruj się do testów beta

Zarejestruj się teraz, aby zyskać szansę wcześniejszą grę

Testy beta Ghost Recon Breakpoint to szansa, aby poczuć przedsmak wszystkiego, co będzie mieć do zaoferowania gra. Zarejestruj się już teraz, aby zyskać szansę na znalezienie się w gronie graczy, którzy jako pierwsi wkroczą do świata Ghost Recon Breakpoint.

Jaki jest twój status?

Jeśli udało ci się już zamówić Ghost Recon Breakpoint w przedsprzedaży lub zarejestrować do testów beta, możesz się zalogować, aby sprawdzić swój status w testach beta, albo zrealizować kod, korzystając z poniższych odnośników.

Sprawdź status betyZrealizuj kod
Wybierz swoją platformę

Wiadomości

 • Operation Oracle Highlights

  Operation Oracle is bringing free missions and rewards to Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands.

  czytaj dalej
 • Operation Oracle Trailer

  Operation Oracle Trailer

  We have a new mission for you, Ghosts. Operation Oracle is coming to Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands on May 2nd.

  czytaj dalej

1 / 2

Więcej informacji

Zamów Ghost Recon Breakpoint w przedsprzedaży

Gra dostępna od 4 października na platformy Xbox One, PS4 i PC

Zamów Ghost Recon Breakpoint w przedsprzedaży i zacznij eksplorować Auroę na własnych zasadach już od momentu jesiennej premiery. Kup edycję Gold lub Ultimate, aby zagrać 3 dni wcześniej, i zamów już teraz, aby otrzymać dostęp do bety.

KROK 1:WYBIERZ EDYCJĘ

KROK 2:WYBIERZ PLATFORMĘ

KROK 3:Wybierz swoją wersję

ZAMÓW JUŻ DZIŚ