Udostępnij

18 September 2019

Tom Clancy's Ghost Recon® Breakpoint: otwarta beta 26-29 września

Ogłosiliśmy właśnie, że od 26 do 29 września będziemy prowadzić otwarte testy beta Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint na Xbox One, PS4 oraz PC.

Dzięki opiniom użytkowników zamkniętej bety nasze zespoły były w stanie wprowadzić do gry wiele zmian oraz poprawek. Informacje o zmianach między zamkniętą a otwartą betą będzie można znaleźć w artykule, który pojawi się już 19 września!

Poniżej znajdują się szczegóły dotyczące harmonogramu dostępu oraz wczesnego pobierania, a także zawartości bety.

HARMONOGRAM PRE-LOADU ORAZ OTWARTEJ BETY

GRB OB Access Map 960

ZAWARTOŚĆ OTWARTEJ BETY

Podczas otwartej bety dostępnych będzie kilka regionów, misji oraz trybów do wypróbowania solo lub w nawet czteroosobowej współpracy! Jeśli uczestniczyliście już w zamkniętej becie, informacje o nowej zawartości w porównaniu do poprzedniej fazy znajdziecie poniżej.

PvP – NOWOŚĆ!

Po raz pierwszy nasi użytkownicy bety będą mogli wypróbować PvP w Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, czyli Ghost War! Ścierajcie się z innymi Duchami w tym trybie rywalizacyjnym, aby sprawdzać swoje umiejętności.

Cztery mapy: „Port Skella”, „Obóz Sentinela”, „Bunkier” oraz „Pusta przystań”
Jeden tryb: eliminacja

Regiony

W grze dostępnych będzie sześć następujących regionów:

Nowość! New Argyll – Nowość! Infinity – Sinking Country – Fen Bog – Smuggler Coves – Mount Hodgson

Misje

Operacja Greenstone: pięć misji z fabuły głównej: – „Helikoptery w ogniu” – „Bez wyjścia” – Nowość! „Powrót do korzeni” – Nowość! „Skell w ruchu” – Nowość! „Wróg mojego wroga” – Misje na Auroi: zadania dodatkowe pozwalające dowiedzieć się więcej o archipelagu i jego mieszkańcach: – „Osobiste piekło” – „Duchy przeszłości” – „Dusza w spokoju” – Misje frakcyjne: codziennie dwanaście nowych misji frakcyjnych – dwie w każdym z dostępnych regionów.

Strefy dronów

Chcecie sprawdzić swoje umiejętności? Poszukajcie trzech różnych rodzajów stref dronów w dostępnych regionach i zmierzcie się z jednymi z najtwardszych wrogów.

Murmury: małe latające drony, które zaatakują nieprzygotowanych całym swoim rojem.
Aamony: średniego rozmiaru drony lądowe charakteryzujące się zarówno zwinnością, jak i wysokim poziomem zadawanych obrażeń. – Behemoty: duże drony o ogromnej sile ognia i mocnym opancerzeniu.

Postępy

Postępy z otwartej bety nie zostaną przeniesione do głównej wersji gry. Przepraszamy za tę niedogodność i mamy nadzieję, że beta mimo wszystko będzie stanowić dobre przygotowanie do waszych przygód na Auroi.

Jeśli chcecie pomóc nam ulepszać Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint po premierze, z niecierpliwością czekamy na wasze opinie i komentarze na oficjalnym forum otwartej bety lub na subreddicie naszej społeczności.


Pamiętajcie, żeby obserwować nas na Twitterze @GhostRecon i brać udział w rozmowach na oficjalnym forum otwartej bety Ghost Recon, gdzie znajdziecie najnowsze wieści dotyczące Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint.