Udostępnij

29 August 2019

Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint: beta 5-9 września

Od 5 do 9 wrześnie będziemy prowadzić testy beta Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint na Xbox One, systemach PlayStation®4 oraz PC.

Z radością informujemy, iż możemy udostępnić szczegóły dotyczące harmonogramu dostępu oraz wczesnego pobierania gry, a także zawartości PvE, która pojawi się w wersji beta. W imieniu całego zespołu chcemy podziękować wszystkim, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe i zapisali się do bety. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że możemy się wreszcie z wami podzielić częścią opracowywanej przez nas gry!

Poniżej znajdziecie wszelkie informacje niezbędne do przygotowania się do bety.

DOSTĘP

Jeśli gra Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint została przez ciebie zamówiona w przedsprzedaży lub posiadasz subskrypcję Uplay+, otrzymasz gwarantowany dostęp do bety. W przypadku rejestracji na naszej stronie bety istnieje szansa, że losowo wybierzemy cię do udziału w testach.

W ramach podziękowania dla uczestników testu technicznego online (Online Technical Test) przyznamy również dostęp wszystkim, którzy brali udział w naszych dwóch dotychczasowych fazach OTT.

HARMONOGRAM BETY I WCZESNEGO POBIERANIA

GRB Beta Access Map POL

ZAWARTOŚĆ GRY

Podczas bety dostępnych będzie kilka regionów oraz misji, które pozwolą przetestować PvE solo lub w grupie nawet 4 osób w trybie współpracy!

Regiony

W grze dostępne będą cztery następujące regiony:

 • Smuggler Coves
 • Mount Hodgson
 • Sinking Country
 • Fen Bog

Misje

 • Operacja Greenstone: dwie misje z fabuły głównej.
 • Misje na Auroi: zadania dodatkowe pozwalające dowiedzieć się więcej o archipelagu i jego mieszkańcach.
 • Misje frakcyjne: osiem nowych misji frakcji każdego dnia.

Strefy dronów

Chcecie sprawdzić swoje umiejętności? Poszukajcie trzech różnych rodzajów stref dronów w dostępnych regionach i zmierzcie się z jednymi z najtwardszych wrogów.

 • Murmury: małe latające drony, które zaatakują nieprzygotowanych całym swoim rojem.
 • Aamony: średniego rozmiaru drony lądowe charakteryzujące się zarówno zwinnością, jak i wysokim poziomem zadawanych obrażeń.
 • Behemoty: duże drony o ogromnej sile ognia i mocnym opancerzeniu.

Mamy nadzieję, że spodoba wam się wszystko, co ujawnimy podczas bety, i nie możemy się już doczekać, żeby poznać wasze wrażenia z rozgrywki. Jeśli nie macie jeszcze dostępu do bety, możecie złożyć zamówienie przedpremierowe lub zarejestrować się na stronie, aby zyskać szansę na znalezienie się w gronie wybranych!

Prosimy wziąć pod uwagę, że niniejsza beta:

 • Nie jest objęta umową o poufności, w związku z czym możecie rejestrować i dzielić się swoimi wrażeniami ze społecznością.
 • Nie stanowi ostatecznej wersji gry, a pewne elementy mogą nadal ulec zmianie.

Wszystkich uczestników zapraszamy do dzielenia się swoimi opiniami i komentarzami na naszym dedykowanym forum bety.

Pamiętajcie, żeby obserwować nas na Twitterze @GhostRecon i brać udział w rozmowach na oficjalnym forum Ghost Recon, gdzie znajdziecie najnowsze wieści dotyczące Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint.