Udostępnij

3 September 2019

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint – pierwsze szczegóły na temat wsparcia popremierowego

Pierwszy rok w Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint rozpocznie się od premiery operacji Greenstone. Cieszymy się, że możemy się z wami podzielić pierwszymi informacjami na temat naszych planów!

GRB Timeline PL V7 960

TRZY EPIZODY

Rok 1. będzie się składał z trzech epizodów:

  • Epizod 1: operacja Greenstone – premiera 4 października 2019 r.
  • Epizod 2: zima 2020 r.
  • Epizod 3: lato 2020 r.

W czasie trwania każdego epizodu będziemy udostępniali zapowiedzianą zawartość, dzieląc ją na kilka regularnie publikowanych aktualizacji, dzięki czemu przez cały rok zapewnimy wam stały dopływ nowości!

NOWE PRZYGODY

Każdy epizod będzie zawierał nową przygodę kontynuującą fabułę głównej gry.

Każda przygoda zapewni około pięć godzin rozgrywki, a dodatkowo wszyscy gracze będą mogli wypróbować jej pierwszą część (mniej więcej godzina) za darmo! Posiadacze przepustki na pierwszy rok otrzymają dostęp do pełnej zawartości przygód automatycznie.

RAIDY

Nasz pierwszy raid, projekt Tytan, zostanie udostępniony w trakcie 1. epizodu. Przeniesie on was na wyspę, gdzie stawicie czoła śmiertelnie niebezpiecznym wyzwaniom, które w ramach intensywnej 4-osobowej kooperacji poddadzą próbie umiejętności zdobyte przez was na Auroi. A, i wspomnieliśmy już, że wszystko to będzie się działo na aktywnym wulkanie?

GRBP MTDT SCRN 12 RAID 1920 nl

Nasz raid można rozgrywać wielokrotnie, stosując dowolny styl gry. Pokonanie każdego wyzwania będzie też wymagało doskonałych umiejętności komunikacyjnych.

MISJE FRAKCYJNE

W chwili premiery rozpocznie się proces ewolucji wszystkich frakcji w grze. Co miesiąc ukazywać będą się nowe fabularne misje frakcyjne zapewniające nową wiedzę oraz przybliżające graczom bohaterów.

Każdego dnia uzyskacie także dostęp do nowych standardowych misji frakcyjnych. Zapewnią one różne cele, których realizacja wesprze frakcje i rozwinie ich wątki fabularne.

NOWE KLASY

Podczas pierwszego roku wprowadzimy trzy nowe klasy, które będą dostępne zarówno w trybie PvE, jak i PvP.

Właśnie zapowiedzieliśmy pierwszą klasę, która trafi do Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint po premierze – będzie nią inżynier specjalizujący się w hakowaniu i broni ciężkiej.

Posiadacze przepustki na rok 1 odblokują każdą z klas tydzień przed pozostałymi graczami.

WYDARZENIA NA ŻYWO

Nasze pierwsze wydarzenie na żywo wprowadzi do gry nowego wroga, który będzie wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonych Duchów. Co więcej, każdy epizod roku 1 będzie zawierał nowe wydarzenie tego typu.

AKTUALIZACJE PVP

Poza nowymi klasami, które będą w pełni grywalne w trybie PvP, w trakcie pierwszego roku trafią do tego trybu także nowe mapy PvP oraz aktualizacje. Fani Ghost War otrzymają regularne uaktualnienia, które dodadzą nowe wyzwania oraz odświeżą rozgrywkę PvP.

REGULARNIE DODAWANA NOWA ZAWARTOŚĆ

W trakcie każdego epizodu dodawana będzie dodatkowa zawartość, w tym nowe misje, aktywności i elementy do odblokowania.

Obserwujcie nas na Twitterze @GhostRecon lub zaglądajcie na naszą stronę www.ghostrecon.com, aby być na bieżąco z aktualizacjami dotyczącymi naszych popremierowych planów w pierwszym roku Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint!