1 October 2019

Program nagród z Wildlands w Breakpoint dobiega końca

Dziękujemy wszystkim Duchom, które grały przez ostatnich kilka miesięcy w Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, wykonując wyzwania, aby odblokować nagrody dostępne w Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint. Bez względu na to, czy zagraliście raz, pokonaliście El Sueño, osiągnęliście Tier One, czy też ukończyliście którekolwiek z wyzwań pomiędzy, odblokujecie pojazdy, broń, emblematy, dialogi i inne elementy dostępne w Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint. Ostateczny termin wykonania wyzwań pozwalający na aktywację nagród już minął, ale poniżej znajdziecie ułamek tego, co udało się osiągnąć naszym nieustraszonym Duchom:

Rewards Program GRW To GRB Celebration Infographic Website

Aby odebrać swoje nagrody, musieliście do 27 września ukończyć co najmniej jedno wyzwanie, będąc jednocześnie podłączonymi do Internetu. Po wykonaniu pierwszej misji w Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint większość nagród znajdziecie u Holta w Erewhonie – jedynie ta za ukończenie wyzwania „A, i jeszcze jedno...” w Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands będzie czekać u Jace’a Skella nieco później, po osiągnięciu pewnych postępów w grze. (W celu sprawdzenia, jakie nagrody udało wam się odblokować, zajrzyjcie na stronę nagród Ubisoft Club dla Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint).

Premiera Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint nastąpi już 4 października, a osoby, które zamówiły w przedsprzedaży edycje Gold, Ultimate lub kolekcjonerską, mogą zagrać trzy dni wcześniej, już od 1 października. Aby być na bieżąco z aktualizacjami, obserwujcie nas na Twitterze @GhostRecon oraz zaglądajcie na oficjalne forum Ghost Recon.