Wczytywanie...
 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

1: Jak mogę wziąć udział?

Aby wziąć udział, musisz posiadać Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands na PC lub otrzymać zaproszenie od kogoś, kto ma grę. Udział jest teraz dostępny tylko dla graczy PC.

Zobacz regulamin, aby dowiedzieć się więcej.

2: Jak przeprowadzić rekrutację znajomych?

Jako posiadacz Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands możesz zalogować się na stronie rekrutacyjnej www.ghostrecon.com/referral. Po prawej stronie interfejsu wczytana zostanie lista twoich znajomych Ubisoft. Wybierz znajomych, których chcesz zaprosić, i kliknij „Zaproś”. Możesz zaprosić tylko tych znajomych, którzy nie posiadają Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands na PC i nie zostali zaproszeni przez innego gracza. Zaproszenia są ważne tak długo, jak aktywny jest program rekrutacji.

INFORMACJA: Wsparcie techniczne nie ma możliwości transferu lub resetu wysłanych zaproszeń.

3: Ilu znajomych mogę zrekrutować?

Nie ma limitu rekrutacji, możesz zaprosić dowolną liczbę znajomych.

4: Jak zdobyć nagrody?

Zdobywanie nagród można zacząć po zaproszeniu przynajmniej 1 znajomego, który zagwarantuje ci jeden poziom nagród za zaproszenia. Aby znajomy gwarantował zdobycie postępów w poziomie nagród, musi zostać zaproszony przez system rekrutacji i kupić Ghost Recon® Wildlands na PC. Konieczne jest spędzenie przynajmniej 2 godzin w grze.

5: Jak odebrać nagrody?

Nagrody zostaną automatycznie przeniesione do ekwipunku. Nie jest wymagane żadne dodatkowe działanie.

Otrzymasz e-mail, gdy nagroda zostanie ci przyznana. Zazwyczaj trwa to do 24 godzin od spełnienia warunków do zdobycia nagrody.

6: Czy mogę przenieść swoje nagrody?

Nie, nagrody nie mogą zostań przetransferowane na inne konto.

7: Czy mogę wybrać inną nagrodę?

Nie, uczestnikom będą przyznawane tylko nagrody ustalone dla każdego poziomu.

8: Udało mi się namówić znajomego do gry i zakupu Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands przed uruchomieniem programu. Czy mogę otrzymać nagrody?

Nie, nagrody są przyznawane wyłącznie za zaproszenia dokonane przez system rekrutacji Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands. Nie ma możliwości zdobycia nagród za wcześniejsze zaproszenia.

9: Czy mogę otrzymywać nagrody za zaproszenia, jeśli kupiłem grę Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands po tym, jak otrzymałem zaproszenie od innego gracza?

Tak. Jeśli posiadasz Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands, możesz brać udział w programie nagród przez rekrutację znajomych, nawet jeśli dołączyłeś do programu przez zaproszenie od innego gracza.

10: Czy moi znajomi muszą mieć konto Ubisoft?

Tak, znajomi muszą stworzyć konto Ubisoft i być na twojej liście znajomych, aby możliwa była ich rekrutacja. Możesz dodać znajomych do swojej listy na stronie Ubisoft Club.

11: Czy moi znajomi muszą zagrać w wersję próbną lub wziąć udział w darmowym weekendzie przed zakupem Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands, abym otrzymał kolejne poziomy nagród?

Nie. Gdy już zaprosisz znajomych, ich przyszłe zakupy Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands zostaną wliczone do puli udanych rekrutacji i podniosą twój poziom nagród, niezależnie od tego, czy brali oni udział w darmowych weekendach lub grali w wersję próbną.

12: Co, jeśli znajomy zaprosił mnie i przestał grać w Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands? Czy nadal mogę zdobyć nagrodę?

Tak. Gdy zostaniesz zaproszony do programu, wszystkie twoje przyszłe działania pozwalają na zdobywanie nagród. Działania zapraszającego nie mają wpływu na twoje konto. Wysłane lub otrzymane zaproszenia są stałe i nie tracą ważności aż do zamknięcia programu rekrutacji.

13: Kiedy zakończy się program rekrutacji?

Program rekrutacji będzie aktywny do 11 luty 2019 roku. Później nie będzie możliwe zdobywanie nagród przez zapraszanie znajomych, jednak nadal otrzymasz nagrody za zaproszonych znajomych, którzy kupią grę do 11 marca 2019 roku. Program rekrutacji zostanie ostatecznie zakończony 11 marca 2019 roku. Od tego momentu nie będzie możliwe zdobywanie nagród za zapraszanie lub bycie zaproszonym do zakupu Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands.

14: Co, jeśli mój znajomy kupi Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands po zakończeniu programu?

Wszystkie zaproszenia wysłane w czasie trwania programu będą ważne, jeśli twój znajomy kupi Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands i spędzi w grze przynajmniej 2 godziny po okresie trwania akcji (od 11 grudnia 2018 do 11 lutego 2019), ale przed 11 marca. Rekrutacja dokonana po 11 marca 2019 nie pozwoli na zdobycie nagród.

Join the conversation