Sueno_header

El Sueño, przywódca

13-06-2016 09:30

Sueno_profile

Choć swoją pozycję w Boliwii kartel Santa Blanca zawdzięcza właśnie jemu, niewiele wiadomo na temat El Sueña. Nawet jego prawdziwe imię pozostaje nieznane. Krąży tylko legenda o chłopcu, który opuścił swoją rodzinną, meksykańską wioskę w wieku 11 lat z zamiarem stania się królem.

Jako dwunastolatek El Sueño został sicario (płatnym zabójcą) działającym na zlecenie kartelu. Kilka lat później ukazała mu się wizja Ziemi Świętej – „La Tierra Sagrada”. Pozyskawszy sobie usługi Nidii Flores, jednej z najlepszych specjalistek w dziedzinie przemytu, postanowił przenieść działalność kartelu Santa Blanca bliżej źródła towaru, którym handluje: na teren Boliwii.

Jego celem było ukazać swoim ludziom „prawdę” objawioną mu przez Santa Muerte. Z myślą o swoich wyznawcach spisał nową biblię, głoszącą błogosławione dzieje kartelu Santa Blanca.

Jako człowiek okrutny i głęboko wierzący El Sueño jest urodzonym przywódcą. Dzięki swojej wnikliwości i skłonności do refleksji wzbudza lojalność we wszystkich, których spotka. Kartel stawia szkoły i kościoły, a także oferuje pracę wszystkim, którzy słuchają się jego przywódcy. Nie jest on osobą, z którą warto zadzierać.

Gdy Santa Blanca zawitała do Boliwii, El Sueño postawił cywilów przed następującym wyborem – albo zaczną pracować dla niego, albo zabije im bliskich.

El Sueño to człowiek pełen sprzeczności – jednocześnie pobożny i wybuchowy, brutalny i pełen miłosierdzia. Otwarcie przyznaje się do licznych morderstw, twierdząc jednocześnie, że nigdy nie kłamie.

Główny scenarzysta gry, Sam Strachman, tak skomentował tę postać: „Wielu zastanawia prawdziwa motywacja El Sueña. Czy faktycznie jest taki pobożny? Czy naprawdę wierzy, że rozmawia bezpośrednio ze Świętą Śmiercią? Jest szaleńcem? A może robi to, bo jest największym manipulatorem w historii ludzkości?


Więcej informacji o pozostałych członkach kartelu Santa Blanca znajdziesz tutaj.

Jak wyeliminujesz kartel Santa Blanca? Przedyskutuj taktykę z innymi członkami społeczności na oficjalnych forach oraz subreddicie. Poza tym pamiętaj, aby zaglądać na stronę ghostrecon.com i wypatrywać aktualności oraz ogłoszeń!

Autor
Zespół Ghost Recon

>

FreeWeekEnd_SoMe_580x310_THUMBNAIL

Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands – Darmowy weekend

Zagraj w Tom Clancy's Ghost Recon® Wildlands za darmo już 20 września!

18-09-201805:00 PM

Zobacz więcej

TU16_Op_and_Main_580x310_THUMBNAIL

Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands – Informacje o aktualizacji operacji

Sprawdź, jakie zmiany wniesie do Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands aktualizacja operacji.

17-09-201805:00 PM

Zobacz więcej

BlogpostH_highlight_TU15_580x310_THUMBNAIL

Rok 2: Najważniejsze elementy „Operacji specjalnej 2”

Duchy, „Operacja specjalna 2” pojawi się już 24 lipca

23-07-201805:00 PM

Zobacz więcej

SpecOps2 Trailer_580x310_THUMBNAIL

Operacja specjalna 2: informacje o aktualizacji TU15

Dowiedz się więcej na temat najnowszej aktualizacji Ghost Recon Wildlands – „Operacji specjalnej 2”

23-07-201805:00 PM

Zobacz więcej

SpecOps2 Trailer_580x310_THUMBNAIL

Nadciąga Operacja Specjalna 2

Duchy, na horyzoncie czai się Operacja Specjalna 2. Z poniższych danych wywiadowczych dowiecie się o niej więcej.

19-07-201805:00 PM

Zobacz więcej

+ news