Vehicles_header

Pojazdy w Wildlands

20-12-2016 06:00

W grze Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands zespół twórców daje ci do wyboru ponad 60 różnych pojazdów, które ułatwią przemierzanie bezkresnego, otwartego świata Boliwii.

Nieprzerwana sieć dróg biegnie przez cały kraj. Asfaltowe jezdnie łączą jednak tylko duże miasta – większość dróg w Boliwii jest pozbawiona utwardzonej nawierzchni i wymaga umiejętności jazdy w terenie, a także odpowiedniej maszyny. Niektóre trasy należą do najniebezpieczniejszych na świecie, na przykład Droga Śmierci biegnąca przez Yungas. Ale drogi to niejedyny sposób na dotarcie do celu – możesz także zdecydować się na przekraczanie rzek, jezior czy pokonywanie gór.

Niezależnie od tego, czy preferujesz pojazdy lądowe, powietrzne, czy też wodne, decyzja należy do ciebie!


LĄD

Twoje Duchy, które funkcjonują w otwartym świecie gry, będą często napotykać na swej drodze cywili, mających własne plany i przemierzających kraj w starych azjatyckich samochodach, furgonetkach, a także w SUV-ach. Motocykle również są chętnie wybierane przez wielu mieszkańców tego regionu, którzy w trakcie podróży przez różnorodne krajobrazy mijają lokalne ośrodki przemysłowe, handlowe i osady.

Z kolei kartel Santa Blanca, twój główny przeciwnik w grze Ghost Recon Wildlands, jest przygotowany na każdą okazję, a preferuje pick-upy i opancerzone SUV-y, które wykorzystuje w pościgach za Duchami i przemieszczania dodatkowych sił. Przestępcy dysponują także unikalnymi pojazdami, na które możesz się natknąć podczas eksploracji świata gry – od supersamochodów po okrytego złą sławą Killdozera.

Unidad, lokalne siły wojskowe opłacane przez kartel, wykorzystują imponującą gamę pojazdów, które pomagają im utrzymać kontrolę nad państwem. Wśród nich znajdziemy, między innymi, łaziki terenowe, pojazdy opancerzone oraz motocykle wojskowe.

W trakcie swoich podróży możesz też natknąć się na kilka rzadkich i zaskakujących pojazdów.

Vehicles_image_1


POWIETRZE

Pokonanie boliwijskich gór to nie lada wyzwanie, które jednak można sobie ułatwić, wykorzystując jeden z wielu dostępnych pojazdów latających. By móc transportować kokainę w efektywny sposób, kartel Santa Blanca wykorzystuje małe samoloty oraz helikoptery, które możesz zarekwirować i wykorzystać do własnych celów.</ p>

Prawdziwą potęgą na niebie Boliwii jest Unidad. Jeśli wejdziesz im w drogę, ruszą za tobą w pogoń ze zdwojoną mocą i zanim się zorientujesz, rzucą przeciw tobie siły transportowane helikopterami lub wezwą ostrzał rakietowy. Musisz bardzo uważać na ich potężne siły szturmowe!

Duchy mogą napotkać na swej drodze także inne helikoptery, które są wykorzystywane do transportu towarów. Jeśli odnajdą jedną z tych maszyn, mogą skorzystać nie tylko ze środka transportu, ale także z zasobów, które na pewno przydadzą się siłom rebeliantów.

Vehicles_image_2


WODA

Pojawią się chwile, gdy będziesz musiał udać się na wyspę lub pokonać jezioro czy rzekę. W okolicach wiosek możesz znaleźć oczywiście łodzie rybackie, ale trudno nimi uciec przed szybkimi łodziami kartelu, które dysponują znaczną siłą ognia.

Na wodach Boliwii możesz także napotkać pływające laboratoria, łodzie hybrydowe do zadań specjalnych oraz kanonierki.

W Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands będziesz mieć możliwość eksploracji każdego obszaru ogromnego świata gry przy użyciu wybranego przez siebie pojazdu. Jeśli go zobaczysz, to znaczy, że możesz się nim poruszać!


Premiera gry Clancy’s Ghost Recon Wildlands odbędzie się 7 marca 2017 r. na system PlayStation®4, Xbox One oraz PC.


Aby zdobyć więcej informacji na temat gry Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, śledź uważnie stronę GhostRecon.com i odwiedź nasze oficjalne fora oraz subreddita.

Thumbnail

Aktualizacja roku 2 — Operacja specjalna 4

„Operacja specjalna 4” ukaże się w lutym.

07-02-201905:00 PM

Zobacz więcej

GRW_BlogPost_SPECOPS3-BEHINDTHESCENES_THUMBNAIL

Za kulisami operacji specjalnej 3: Ciche wino

Obejrzyjcie zakulisowy film opisujący „Ciche wino”: nową, darmową misję PvE w Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands.

18-12-201805:00 PM

Zobacz więcej

SPECOPS3-PVPEVENTS_Thumbnail

Wydarzenia Ghost War

Zaczynając od operacji specjalnej 3, wprowadzamy wydarzenia w Ghost War.

10-12-201805:00 PM

Zobacz więcej

GRW_BlogPost_SPECOPS3-PATCHNOTES_THUMBNAIL

Rok 2: Informacje o aktualizacji „Operacja specjalna 3”

Sprawdźcie, czego się spodziewać po „Operacji specjalnej 3”.

10-12-201805:00 PM

Zobacz więcej

thumbnail_TU17_announcement

Rok 2: Najważniejsze elementy „Operacji specjalnej 3”

Oto najważniejsze elementy „Operacji specjalnej 3”.

10-12-201812:00 PM

Zobacz więcej

+ news