Battlecrate header

Skrzynie bitewne – informacje i F.A.Q.

19-01-2018 11:00

Od momentu premiery gry Ghost Recon Wildlands 9 miesięcy temu zespół jej twórców oddał w wasze ręce 11 aktualizacji, które ulepszyły ją na bazie waszych sugestii, dodały nową, darmową zawartość, w tym misje związane z legendami Predatora, El Tio i Day of the Skulls, a także Ghost War – nowe, darmowe dla wszystkich wyzwanie PvP. Oczywiście nie zamierzamy na tym poprzestać i nadal wspierać kampanię oraz Ghost War.

Roadmap

Wprowadziliśmy także do sklepu wiele nowych elementów personalizacyjnych dla tych graczy, którzy chcą rozwinąć swój własny styl – wciąż jednak mamy na uwadze to, by system ten był sprawiedliwy dla wszystkich graczy.

Wraz z kolejną aktualizacją Ghost Recon Wildlands – Extended Ops – wprowadzimy skrzynie bitewne, które mają za zadanie dać wam nowy, łatwy sposób na kosmetyczną personalizację zarówno w trybie kampanii, jak i w Ghost War. Aktualizacja Extended Ops będzie dostępna przed końcem tego miesiąca na wszystkich platformach. Niedługo ogłosimy więcej informacji na temat tej aktualizacji.

Podczas prac nad skrzyniami bitewnymi dołożyliśmy wszelkich starań, by cały system dobierał przedmioty w sposób sprawiedliwy dla wszystkich graczy. Dopilnowaliśmy także, by nie miały one żadnego wpływu na rozgrywkę i postępy gracza. Poniżej znajdziecie F.A.Q., w którym znajdziecie więcej informacji na temat implementacji nowego sklepu.

Jak zdobyć skrzynie bitewne?

Wszyscy gracze otrzymają skrzynię Spec Ops oraz skrzynię Gost War, które można będzie odebrać poprzez Ubisoft Club. Skrzynie bitewne można nabyć w sklepie za 400 kredytów Store. Każda skrzynia zawiera 3 przedmioty, których jeszcze nie posiadasz.

Zawartość skrzyń bitewnych

Skrzynie bitewne to kolekcja zasobników dla trybów kampanii i kooperacji (skrzynia Spec Ops), jak również Ghost War (skrzynia Ghost War). Skrzynie Spec Ops zawierają epicką i egzotyczną broń, a także wiele elementów kosmetycznych, które pozwolą wam jeszcze bardziej cieszyć się z rozgrywki w trybie kampanii.

Skrzynie Ghost War zawierają egzotyczne wersje broni (ze skórką inną od tej, która już jest dostępna w grze – nie ma ona wpływu na statystyki broni), [oraz] elementy personalizacyjne , a także nową, ekskluzywną kolekcję skórek dla twojej postaci, nazwaną „Bohaterowie”.

Większość elementów kosmetycznych może być użytych zarówno w trybie kampanii oraz Ghost War z wyjątkiem Ikon, które są dostępne tylko dla Ghost War. W skrzyniach bitewnych znajdziecie w sumie ponad 200 przedmiotów. Wszystkie przedmioty można także zakupić w sklepie w różnych pakietach – poza skórkami z serii „Bohaterowie”, które można znaleźć wyłącznie w skrzyniach bitewnych.

Możecie przejrzeć listę wszystkich przedmiotów, które macie szansę zdobyć, na dedykowanej stronie Ghost Recon Network.

Zarządzanie duplikatami

W skrzyniach bitewnych nie trafiają się duplikaty. Gracz otrzyma tylko takie przedmioty, których jeszcze nie posiada.

Szansa na znalezienie przedmiotów

Przedmioty dostępne w skrzyniach bitewnych występują ze zróżnicowaną częstotliwością, która wpływa na szansę znalezienia ich w każdej ze skrzyń:

- Rzadkie

- Epickie

- Legendarne

Gdyby pojawiło się z waszej strony więcej pytań dotyczących skrzyń bitewnych, nie wahajcie się zadać ich na naszych oficjalnych forach. Niniejszy F.A.Q. będzie przez nas sukcesywnie aktualizowany.


Aby dowiedzieć się więcej o grze Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands, śledź informacje na stronie ghostrecon.com i naszych oficjalnych forach, a także na kanale Discord.

Aby śledzić swoje postępy i znaleźć inne Duchy gotowe do dołączenia do twojej grupy zadaniowej, zaloguj się do sieci Ghost Recon Network i pobierz aplikację Ghost Recon HQ.

Thumbnail

Aktualizacja roku 2 — Operacja specjalna 4

„Operacja specjalna 4” ukaże się w lutym.

07-02-201905:00 PM

Zobacz więcej

GRW_BlogPost_SPECOPS3-BEHINDTHESCENES_THUMBNAIL

Za kulisami operacji specjalnej 3: Ciche wino

Obejrzyjcie zakulisowy film opisujący „Ciche wino”: nową, darmową misję PvE w Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands.

18-12-201805:00 PM

Zobacz więcej

SPECOPS3-PVPEVENTS_Thumbnail

Wydarzenia Ghost War

Zaczynając od operacji specjalnej 3, wprowadzamy wydarzenia w Ghost War.

10-12-201805:00 PM

Zobacz więcej

GRW_BlogPost_SPECOPS3-PATCHNOTES_THUMBNAIL

Rok 2: Informacje o aktualizacji „Operacja specjalna 3”

Sprawdźcie, czego się spodziewać po „Operacji specjalnej 3”.

10-12-201805:00 PM

Zobacz więcej

thumbnail_TU17_announcement

Rok 2: Najważniejsze elementy „Operacji specjalnej 3”

Oto najważniejsze elementy „Operacji specjalnej 3”.

10-12-201812:00 PM

Zobacz więcej

+ news