ElTioisBack_Header

El Tio powraca

16-01-2018 05:00

Witajcie, Duchy!

Boliwia z Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands to zdradliwe miejsce. Parę miesięcy temu poprosiliśmy was, byście zmierzyli się z legendą El Tio, ale on powrócił.

W boliwijskiej tradycji górniczej El Tio jest władcą i bogiem podziemi. Jego kult ma korzenie jeszcze w czasach prekolumbijskich – można go wywieść od boga Wari, czczonego przez lud Uru. El Tio wygląda jak połączenie diabła i kozła. Ma on szczególne znaczenie dla boliwijskich górników, zwłaszcza w regionie Potosi, gdzie idący do pracy robotnicy składają u stóp jego posągu ofiary z liści koki, alkoholu lub tytoniu w zamian za boską opiekę. Legenda mówi, że tych, którzy go nie szanują, czeka śmierć w męczarniach.

Znów doszły nas słuchy o górnikach ginących w dziwnych okolicznościach. Podejrzewamy, że ktoś z Santa Blanki posunął się za daleko, co spowodowało powrót El Tio, pragnącego podziwu i uwielbienia ze strony miejscowych górników. Ich śmierć musiała być karą za nieposłuszeństwo wobec ich „bóstwa”. Ten obłęd musi się skończyć. Zrób, co w twojej mocy, aby ocalić górników — i przywrócić porządek w boliwijskich kopalniach.

Podzielcie się swoimi chwilami chwały na Twitterze, używając tagu #GhostRecon, oraz w specjalnym wątku na oficjalnym forum. Najlepsze transmisje i dzieła społeczności wyróżnimy na naszych oficjalnych kanałach!

Misja zlikwidowania samozwańczego El Tio rozpocznie się 17 stycznia i potrwa dwa tygodnie. Macie teraz drugą szansę, by go pokonać i zgarnąć nagrody, takie jak naszywka El Tio, malunek na twarz oraz niesławna uszkodzona maska El Tio.


Aby dowiedzieć się więcej o grze Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, śledź informacje na stronie ghostrecon.com i odwiedzaj nasz oficjalny profil na Facebooku. Zapraszamy do udziału w dyskusji na Twitterze z użyciem oznaczenia @GhostRecon oraz na naszych oficjalnych forach i na poświęconym serii Ghost Recon kanale Discord.

Aby śledzić swoje postępy i znaleźć inne Duchy gotowe do dołączenia do twojej grupy zadaniowej, zaloguj się do sieci Ghost Recon Network i pobierz aplikację Ghost Recon HQ.

FreeWeekEnd_SoMe_580x310_THUMBNAIL

Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands – Darmowy weekend

Zagraj w Tom Clancy's Ghost Recon® Wildlands za darmo już 20 września!

18-09-201805:00 PM

Zobacz więcej

TU16_Op_and_Main_580x310_THUMBNAIL

Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands – Informacje o aktualizacji operacji

Sprawdź, jakie zmiany wniesie do Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands aktualizacja operacji.

17-09-201805:00 PM

Zobacz więcej

BlogpostH_highlight_TU15_580x310_THUMBNAIL

Rok 2: Najważniejsze elementy „Operacji specjalnej 2”

Duchy, „Operacja specjalna 2” pojawi się już 24 lipca

23-07-201805:00 PM

Zobacz więcej

SpecOps2 Trailer_580x310_THUMBNAIL

Operacja specjalna 2: informacje o aktualizacji TU15

Dowiedz się więcej na temat najnowszej aktualizacji Ghost Recon Wildlands – „Operacji specjalnej 2”

23-07-201805:00 PM

Zobacz więcej

SpecOps2 Trailer_580x310_THUMBNAIL

Nadciąga Operacja Specjalna 2

Duchy, na horyzoncie czai się Operacja Specjalna 2. Z poniższych danych wywiadowczych dowiecie się o niej więcej.

19-07-201805:00 PM

Zobacz więcej

+ news