Extended Ops header

Aktualizacja 3: Extended Ops | Informacje o aktualizacji

24-01-2018 05:00

25 stycznia aktualizacja Extended Ops wprowadzi do Ghost War tryb „Ewakuacja” oraz pewne usprawnienia do kampanii. Aktualizacja będzie dostępna na PC, PlayStation®4 i Xbox One. Rozmiar aktualizacji będzie wynosić 8 GB na Steam, 14 GB na Uplay i do 13,5 GB na konsolach, zależnie od wersji. Pamiętajcie, że będziecie musieli zaktualizować grę i ponownie uruchomić swoją platformę, jeśli zechcecie grać online.

Update

Poza nowym trybem „Ewakuacja” wprowadzamy także specjalne opcje dla osób z dichromatyzmem, zarówno w kampanii, jak i w Ghost War. Kontaktowaliśmy się z takimi osobami z naszej społeczności, aby dodać opcje, które będą rozwiązywały wszystkie problemy. Jeżeli macie jakieś komentarze na ten temat, nie wahajcie się podzielić nimi na oficjalnym forum.

Mamy ponadto świetne wieści dla graczy PvE: broń z dodatku „Fallen Ghosts” jest teraz dostępna w kampanii, pod warunkiem, że dodatek jest zainstalowany.

Aktualizacja Extended Ops wprowadza także skrzynie bitewne, które mają być dodatkowym sposobem na gromadzenie przedmiotów kosmetycznych zarówno w kampanii, jak i w Ghost War. Więcej informacji na temat skrzyń bitewnych znajdziecie w dziale FAQ.

ZMIANY W GHOST WAR

Tryb „Ewakuacja”

W trybie „Ewakuacja” drużyny na przemian próbują uratować zakładnika lub przeszkodzić w tym. Na mapie znajduje się dwóch zakładników, ale tylko jeden z nich musi zostać uratowany, aby wygrać. Drużyna broniąca musi uniemożliwić przeciwnikom wydostanie zakładnika z miejsca, w którym się znajduje. Drużyna atakująca musi znaleźć zakładnika, przechwycić go i dostarczyć do bezpiecznej strefy, unikając śmierci z rąk drużyny broniącej. 

Obejrzyjcie poniższy zwiastun, aby zdobyć więcej informacji:

Nowe mapy

„Ewakuacja” aktualnie może być rozgrywana na dwóch mapach. Kolejne pojawią się w następnej aktualizacji. Mapy te są dostępne w szybkiej grze i grze rankingowej.

Instytut

Institute

Garaż

Garage

PEŁNA LISTA ZMIAN – Ghost War

Klasy

Strażnik i Tropiciel: Naprawiono błąd, który sprawiał, że odgłos strzału Strażnika i Tropiciela nie był słyszalny przez sojuszników i wrogów.

Artylerzysta: Naprawiono błąd, który sprawiał, że po wystrzeleniu z moździerza pozycja gracza była ujawniana na mapie taktycznej.

Predator: Usunęliśmy premię zdrowia szturmowca u Predatora i zmniejszyliśmy zdrowie, które zyskuje po użyciu skoku adrenaliny. Predator będzie teraz bardziej podatny na ataki, jednocześnie pozostając śmiertelnie niebezpiecznym.

Medyk: Dron Medyka będzie teraz oznaczony dla przeciwnika sekundę po wystrzeleniu, zamiast 6 sekund, jak w przypadku innych dronów. Da to przeciwnikom więcej czasu na zareagowanie na próbę ożywienia i umożliwi lepsze skontrowanie jej.

Mapy

Magazyn: Naprawiliśmy błąd, który umożliwiał graczom dostanie się na szczyt budynku i zyskanie nieuczciwej przewagi nad wrogiem.

Baza w dżungli: Zablokowaliśmy górny obszar głównego budynku, aby ograniczyć „kampowanie” i negatywne wrażenia z rozgrywki.

Miejski rajd: Przenieśliśmy punkt połączenia, aby skupić rozgrywkę na bardziej otwartym obszarze.

– Naprawiono kilka problemów z projektami map.

Gra rankingowa

Zajrzyjcie do naszego FAQ trybu rankingowego, aby uzyskać więcej informacji na temat trybu rankingowego. Wszystkie zmiany zostaną wprowadzone przy rozpoczęciu drugiego sezonu, który ruszy w lutym.

- Ranking graczy: Stopień matchmakingu graczy jest teraz wyliczany na końcu meczu, zamiast na końcu rundy. Pozwoli to uniknąć frustrujących sytuacji, w których gracze wygrywali mecz, ale tracili rangę, ponieważ przegrywali jedną lub dwie rundy z drużyną z gorszym rankingiem. Oznacza to także, że rundy klasyfikacyjne zostaną zastąpione przez mecze klasyfikacyjne.

- Matchmaking: Ponieważ podczas wyliczania stopnia matchmakingu bierzemy teraz pod uwagę wyniki całych meczów, gracze nie będą mogli dołączać do trwających rozgrywek, ponieważ niesprawiedliwe byłoby dołączanie do meczu, w którym drużyna przeciwna ma przewagę. Ponadto po zakończeniu meczów rankingowych gracze nie będą już trafiać do menu. Zamiast tego będą dalej uczestniczyć w dobieraniu przeciwników, aby mogli rozgrywać kolejne mecze bez konieczności rozpoczynania procesu od nowa za każdym razem, gdy skończą mecz.

- Kary: Kary za wychodzenie z gry są teraz jeszcze bardziej surowe w trybie rankingowym. Ma to zniechęcić graczy do opuszczania trwających meczów i ukarać za to, ponieważ ma to duży wpływ na przebieg gry. Kary w szybkiej grze pozostaną bez zmian.

– Naprawiono błąd, który sprawiał, że nieprawidłowa wiadomość ostrzegawcza wyświetlała się na przycisku rankingowym w przypadku, w którym następne przewinienie spowodowałoby nałożenie kary.

Prestiż

– Naprawiono błąd, który sprawiał, że punkty prestiżu nie były wyświetlane na ekranie końcowym podczas awansu.

Gry własne

– Naprawiono błąd, który sprawiał, że podczas gier własnych, w których gracze byli tylko w jednej drużynie, gry zostawały natychmiast zakończone po pojawieniu się graczy na mapie.

Połączenie

– Naprawiono błąd, który sprawiał, że odtwarzany był nieprawidłowy dźwięk, jeśli runda została wygrana poprzez wyeliminowanie wrogiej drużyny w trybie „Połączenie”.

Interfejs użytkownika

– Kompas został dodany do HUD-u na górze, aby gracze mogli wykorzystywać go do powiadamiania o celach lub sprawniejszego poruszania się po mapie.

– Dodano tryb dla osób z dichromatyzmem

PC

– Naprawiono błąd związany z wyborem celowników podczas korzystania z myszy.

Sklep:

– Dodano skrzynie Ghost War. Aby uzyskać więcej informacji, zajrzyjcie do naszego FAQ.

Poprawione błędy:

– Usunięto błąd, który sprawiał, że gracz mógł odłożyć broń, przerywając przechwytywanie wieży zwiadowczej lub punktu połączenia tuż przed tym, jak się rozpocznie.

– Usunięto błąd, który sprawiał, że można było zobaczyć śmigła drona podczas obserwowania gracza.

– Usunięto błąd związany z kolizją postaci i rzucanymi przedmiotami w przypadku niektórych części ciała.

– Usunięto błąd, który sprawiał, że powaleni gracze znajdujący się w polu rażenia miny nie mogli zostać ożywieni, gdy mina wybuchła.

– Usunięto błąd, który sprawiał, że miny mogły być aktywowane przez graczy, jeśli zostały umieszczone nad ziemią, na obiekcie, a gracz nadepnąłby obok miny.

– Naprawiono kilka problemów z wyświetlaniem HUD-u.

– Naprawiono kilka problemów z tekstem.

– Usunięto błąd, który sprawiał, że informacje o nagrodach Uplay pojawiały się przy każdym uruchomieniu Ghost War (problem występował tylko na niektórych kontach).

ZMIANY W KAMPANII

Broń

– Pakiet z broniami „Fallen Ghosts” jest teraz dostępny w głównej kampanii.

– Naprawiono błąd z odrzutem broni R4 i MDR.

Interfejs użytkownika

– Dodano tryb dla osób z dichromatyzmem.

– Naprawiono błąd z elementami sterowania helikopterami na HUD-zie.

Sklep

– Dodano skrzynie Spec Ops. Więcej informacji można znaleźć w naszym FAQ.

Naprawione błędy

– Naprawiono błąd, który sprawiał, że u niektórych graczy nie dochodziło do wybuchu po zabiciu Predatora.


ZMIANY W GHOST RECON NETWORK

– Dodano listę wszystkich przedmiotów dostępnych w skrzyniach bitewnych, aby gracze mogli śledzić, których przedmiotów im jeszcze brakuje.


ZMIANY W APLIKACJI GHOST RECON HQ

– Dodano wsparcie mapy taktycznej dla trybu „Ewakuacja” w Ghost War.

Dziękujemy wam, Duchy, za ciągłe wsparcie i opinie na temat Ghost Recon Wildlands. Podzielcie się opiniami na temat najnowszej aktualizacji na naszych oficjalnych forach oraz na platformie Reddit.


Aby dowiedzieć się więcej o grze Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, śledź informacje na stronie ghostrecon.com i odwiedzaj nasz oficjalny profil na Facebooku. Zapraszamy do udziału w dyskusji na Twitterze z użyciem oznaczenia @GhostRecon oraz na naszych oficjalnych forach i na poświęconym serii Ghost Recon kanale Discord.

Aby śledzić swoje postępy i znaleźć inne Duchy gotowe dołączyć do twojej grupy zadaniowej, zaloguj się do Ghost Recon Network i pobierz aplikację Ghost Recon HQ.

GRW_BlogPost_SPECOPS4-PATCHNOTES_THUMBNAIL

Informacje o aktualizacji „Operacja specjalna 4”

Sprawdźcie, czego się spodziewać po „Operacji specjalnej 4”.

26-02-201905:00 PM

Zobacz więcej

GRW_BlogPost_SPECOPS4-HIGHLIGHT_THUMBNAIL

Najważniejsze elementy „Operacji specjalnej 4”

Najważniejsze elementy „Operacji specjalnej 4”

26-02-201905:00 PM

Zobacz więcej

GUERRILLA-ITW_THUMBNAIL

Tryb Guerilla: Sesja pytań i odpowiedzi z twórcami

Dowiedzcie się więcej na temat nowego trybu PvE, który pojawi się wraz z „Operacją specjalną 4”: Guerilla.

26-02-201906:00 PM

Zobacz więcej

GRW_BlogPost_SPECOPS4-ANNOUNCEMENT_THUMBNAIL

Witamy w „Operacji specjalnej 4”

Oto pierwsze informacje na temat „Operacji specjalnej 4”, która zostanie udostępniona w lutym.

19-02-201905:00 PM

Zobacz więcej

Thumbnail

Aktualizacja roku 2 — Operacja specjalna 4

„Operacja specjalna 4” ukaże się w lutym.

07-02-201905:00 PM

Zobacz więcej

+ news