Anniversary banner

Pierwszy rok w Wildlands

07-03-2018 05:00

Witajcie, Duchy. Odkąd przybyliśmy do Wildlands minął rok. I był to rok pełen wrażeń. Wspaniale było patrzeć, jak gracie w naszą kampanię, w tryb Ghost War i we wszelkie dodatki, które opublikowaliśmy od czasu premiery. Wasze zmagania spodobały się nam na tyle, że zawarliśmy nasze ulubione momenty w pierwszym rocznicowym filmie.

Dziękujemy wam. Za cały miniony rok, za waszą energię i za opinie. Bez was nie zrobilibyśmy tak dobrej gry. Oto nasza pierwsza rocznica!


Praca zespołowa | Społeczność fanów Ghost Recon Wildlands

Nasi fani odegrali bardzo ważną rolę podczas powstawania i rozwoju Ghost Recon Wildlands. Urządzaliśmy warsztaty z udziałem fanów i deweloperów, nagrywaliśmy wspólne streamy. Przypomnijmy sobie wspólnie spędzone chwile.

Zaprosiliśmy ośmioro członków społeczności Ghost Recon do naszego studia w Paryżu, aby zademonstrować im prace nad Ghost Recon Wildlands. Ich opinie i sugestie były bezcenne przy doszlifowywaniu gry. Mattshotcha, AI Bluefox, Deosl, Kevin „Cortexian” Davies, I.T.K.5, Rocky, Ulukai i Frédéric – jesteście wielcy! Bardzo wam dziękujemy!

Zaprosiliśmy wybranych fanów do naszego paryskiego studia, aby zapoznali się z naszym nowym trybem PvP – Ghost War. Współpracując bezpośrednio z deweloperami, nasi goście podzielili się z nami swoimi uwagami, które pomogły ekipie doszlifować tryb PvP przed premierą. AmperCamper, AI Bluefox, Commando13010, Cortexian, DigitalHitmann, ITK5, PetraCat, Pinky, Rocky, S.V. i Ulukai – dzięki, że nas odwiedziliście!

Zorganizowaliśmy sześciogodzinny stream, aby zademonstrować fanom nasz nowy tryb PvP – Ghost War. Użytkownicy Robomohawk, Krebser, Blackbeard i Eroktic z naszego zespołu społecznościowego zmierzyli się z zespołem deweloperów w pełnej wrażeń serii meczów. Zaprosiliśmy też komentatora Panky'ego, aby wraz z naszym głównym projektantem gry, Lucianem Istratem, śledzili przebieg rozgrywki. Pokaz poprzedziły materiały z udziałem graczy z kanałów Real-Time Commanders, SXVXN i Vadact.

Dziękujemy wam, Duchy. Do zobaczenia w Wildlands.

SPECOPS3-PVPEVENTS_Thumbnail

Wydarzenia Ghost War

Zaczynając od operacji specjalnej 3, wprowadzamy wydarzenia w Ghost War.

10-12-201805:00 PM

Zobacz więcej

GRW_BlogPost_SPECOPS3-PATCHNOTES_THUMBNAIL

Rok 2: Informacje o aktualizacji „Operacja specjalna 3”

Sprawdźcie, czego się spodziewać po „Operacji specjalnej 3”.

10-12-201805:00 PM

Zobacz więcej

thumbnail_TU17_announcement

Rok 2: Najważniejsze elementy „Operacji specjalnej 3”

Oto najważniejsze elementy „Operacji specjalnej 3”.

10-12-201812:00 PM

Zobacz więcej

thumbnail_TU17_announcement

Witamy w operacji specjalnej 3

Zapoznaj się z danymi wywiadu o operacji specjalnej 3, która startuje już w grudniu.

03-12-201805:00 PM

Zobacz więcej

+ news