TU4 Header

AKTUALIZACJA 4: NOWE ZADANIE | INFORMACJE O AKTUALIZACJI

13-03-2018 05:00

14 marca udostępnimy kolejną aktualizację – „Nowe zadanie”. Aktualizacja będzie dostępna na PC, PlayStation®4 i Xbox One. Jej wielkość to 4 GB na platformie Steam, 15 GB na Uplay oraz do 15 GB na konsolach, w zależności o posiadanej wersji. Do gry online konieczne będzie ponowne uruchomienie i zaktualizowanie platformy.

TU4 Infographic 

„Nowe zadanie” obejmuje szereg zawartości do trybu Ghost War, w tym trzy nowe klasy: trapera, prześladowcy i partyzanta. Wprowadziliśmy także nowe narzędzie wyboru mapy, które pozwala graczom głosować na jedną z trzech map na początku każdego meczu. Do trybu „Ewakuacja” dodaliśmy ponadto dwie nowe mapy: „Rafineria” i „Ściana klifu”.

Rafineria

Ten zakład przemysłowy jest największą wytwórnią kokainy w Boliwii. Dzięki rozległemu terenowi obrońców i licznym ścieżkom mapa ta umożliwia prowadzenie zróżnicowanej rozgrywki i daje dostęp do różnych dróg ewakuacji.

Rafinery

Ściana klifu

Ta wioska, dawniej bastion rebeliantów, znajduje się teraz pod kontrolą Santa Blanki. Wysokie budynki i dogodne punkty obserwacyjne pozwalają na zastosowanie nowych rozwiązań taktycznych w trybie „Ewakuacja”.

Cliffside

W trybie kampanii dodaliśmy więcej broni z Fallen Ghosts. Ponadto bohaterów z Rainbow Six Siege można teraz zbierać zarówno przez skrzynię Ghost War, jak i skrzynię Spec Ops, co znaczy, że można ich personalizować w trybie Ghost War, jak również w trybie kampanii.

 

 


Ghost War | Nowa zawartość

KLASY

Wprowadziliśmy trzy nowe klasy: trapera, prześladowcę i partyzanta. Wszystkie są dostępne za pośrednictwem przepustki sezonowej i przepustki Ghost War, a także mogą być kupione za kredyty Prestiżu.

Traper

Traper to strzelec, który posiada zarówno umiejętność bierną, jak i aktywną. Umiejętność bierna sprawia, że powaleni wrogowie są stale oznaczeni na HUD-zie i mapie członków drużyny. Umiejętność aktywna umożliwia mu rozmieszczanie z dużej odległości pułapek z gazem usypiającym, zadających obrażenia i ogłuszających wrogów.

Trapper

Prześladowca

Prześladowca to strzelec, który posiada dwie umiejętności bierne. Przeciwnicy znajdujący się w pewnej odległości nie będą słyszeć strzałów ani nie zobaczą znaczników dźwięku. Dodatkowo, przeciwnicy oznaczeni przez prześladowcę nie otrzymują żadnego powiadomienia, chyba że oznaczy ich inny gracz. Dzięki tym umiejętnościom prześladowca może podążać za ofiarą w bezpiecznej odległości, a następnie po cichu ją wyeliminować.

Stalker

Partyzant

Partyzant to żołnierz klasy wsparcia wyposażony w drona, który może wystrzeliwać granaty dymne. Wszyscy gracze w zasięgu dymu są niewidoczni, czyli jeśli byli oznaczeni, zostają odznaczeni, a dodatkowo nie mogą zostać oznaczeni przez drony, celowanie ani lornetki. Dym może mieć wiele zastosowań taktycznych, od tworzenia osłony przez reanimację postrzelonych towarzyszy po tymczasowe oślepienie snajpera wroga.

Guerrilla

MAPY

Nowe mapy

Do trybu „Ewakuacja” dodaliśmy dwie nowe mapy: „Rafineria” i „Ściana klifu”. Obie te mapy są dostępne w szybkiej grze oraz w meczach rankingowych i niestandardowych.

Głosowanie na mapy

Wprowadziliśmy nową funkcję, która umożliwia graczom głosowanie na początku meczu na jedną z trzech map – każda dla innego trybu gry. Głosowanie trwa około 15 sekund. W tym czasie gracze mogą sprawdzić informacje na temat każdej mapy, w tym tryb gry, porę dnia i ustawienia pogody. Głosowanie na mapy dostępne jest zarówno w szybkiej grze, jak i w meczach rankingowych.

Ghost War | Aktualizacje

KLASY

- Technik: Zakłócacz nie pojawia się już na interfejsie HUD drużyny przeciwnej, ponieważ zdradzało to pozycję technika. Teraz może on bezpiecznie podłożyć zakłócacz, nie narażając się na wykrycie.

- Rozbrajanie min: Wprowadziliśmy możliwość rozbrajania min przeciwnika. W przypadku podczołgania się do miny, jej zasięg wybuchu zostaje znacznie zmniejszony, dzięki czemu możliwe będzie jej rozbrojenie. Rozbrojenie miny spowoduje jej usunięcie bez powiadamiania właściciela.

MAPY

- Mapa „Ruiny”: Przerobiliśmy mapę „Ruiny”, aby była lepiej zbalansowana. Powiększyliśmy obszar gry, dodaliśmy więcej osłon z myślą o przechodzeniu przez niektóre kluczowe miejsca i przenieśliśmy większość obiektów na mapie, w tym punkty odrodzenia.

- Mapa „Instytut”: Zmieniliśmy położenie punktu odrodzenia napastników, aby bardziej zróżnicować mapę, i zmniejszyliśmy odstępy między klatkami zakładników, aby drużyna obrońców mogła szybciej przemieszczać się od jednego zakładnika do drugiego.

DODATKOWE

- Kary: Kary czasowe zostały skrócone, ponieważ były za długie i zbyt dotkliwe dla graczy, którzy mieli problemy z połączeniem.

- Kredyty Prestiżu: Istniała duża rozbieżność między graczami z wysokim i niskim poziomem Prestiżu, jeśli chodzi o sumę kredytów Prestiżu zdobywanych przy każdym awansie. Aby temu zapobiec, każdy będzie teraz otrzymywał 215 kredytów Prestiżu, niezależnie od poziomu (całkowita suma pozostanie bez zmian). Przyznaliśmy także graczom dodatkową sumę kredytów Prestiżu, którą powinni zdobyć zgodnie z nowym systemem, tak, żeby każdy miał właściwą sumę.

- Nowa zawartość samouczka: Samouczek został zaktualizowany. Teraz uwzględnia on zmiany w istniejących funkcjach oraz wprowadzenie nowych klas. Wiedza to potęga, więc nie zapomnijcie się z nim zapoznać!

POPRAWKI BŁĘDÓW

WSZYSTKIE platformy:

– Naprawiono błąd, który powodował, że gracz odradzał się z widokiem kamery po stronie wroga.

– Naprawiono błąd z brakiem dźwięku przy oznaczaniu zakładnika.

– Naprawiono błąd z błędnie przetłumaczonym na rosyjski wyrazem na ekranie zwycięstwa.

– Naprawiono błąd, który powodował, że niektóre wyrazy w okienku zakończenia sezonu rankingowego nie były przetłumaczone.

– Naprawiono błąd, który powodował, że całkowity czas gry na stronie statystyk nie był prawidłowo wyświetlany w przypadku graczy o dużej ilości czasu gry.

– Naprawiono błąd z nieprzetłumaczonym słowem na stronie statystyk.

– Naprawiono błąd, który powodował, że nie można było oznaczyć gracza, patrząc przez okno stacji benzynowej na mapie „Miejski rajd”.

– Naprawiono błąd, który powodował, że nie wyświetlała się wiadomość, kiedy obrońca przelewał pierwszą krew gracza przetrzymującego zakładnika.

– Naprawiono błąd, który powodował, że „Obecna ranga” na stronie statystyk nie była resetowana na początku nowego sezonu.

– Naprawiono błąd, który powodował, że ikona zakłócacza nie wyświetlała się poprawnie po migracji hosta.

– Naprawiono błąd, który powodował, że ikona znacznika na interfejsie HUD była nieaktywna w czasie odnawiania.

– Naprawiono błąd, który powodował pojawianie się niedziałającego przycisku „Anuluj wyszukiwanie” na ekranie wczytywania.

– Naprawiono błąd, który powodował dwukrotne wyświetlanie animacji otwieranej klatki w przypadku otwierania jej przez tropiciela.

– Naprawiono błąd, który powodował, że w samouczku dotyczącym trybu rankingowego nie wyświetlały się zaktualizowane informacje na temat meczów kwalifikacyjnych.

– Naprawiono błąd, który powodował, że dowódca oddziału nie otrzymywał prawidłowej wiadomości o opuszczeniu meczu rankingowego ze swoim oddziałem.

– Naprawiono błąd, który powodował, że użytkownik nie był powiadamiany o swojej randze po ukończeniu rund kwalifikacyjnych.

– Naprawiono błąd, który powodował, że dron dywersanta był automatycznie oznaczany w aplikacji Ghost Recon HQ.

– Naprawiono błąd z zapętloną animacją zakładnika, kiedy napastnik ginął w czasie chwytania go.

– Naprawiono błąd z pancernymi oknami, przez które przelatywał tylko pierwszy rzucany przedmiot.

– Naprawiono błąd związany z budynkiem z mapy „Instytut”, powodujący błędną kolizję.

– Naprawiono błąd powodujący, że gracze, którzy opuścili mecz w „okresie warunkowym” nie byli karani.

– Naprawiono błąd, który powodował, że tropiciel nie był oznaczany przez lornetkę.

– Naprawiono błąd z nachodzącym na siebie tekstem na skrzyniach bitewnych w różnych wersjach językowych.

– Naprawiono błąd, który powodował, że niektórzy członkowie oddziału nie mogli wyszukiwać szybkiej gry / meczu rankingowego.

– Naprawiono błędy z przenikaniem obiektów, kiedy kobiece postacie nosiły pod kamizelkami koszulkę tropiciela.

– Naprawiono błąd, który powodował, że użytkownik przypadkowo wysyłał sygnał, klikając przycisk powiadomienia na mapie taktycznej.

– Naprawiono błędy z nakładaniem się tekstu na stronie postępu w różnych wersjach językowych.

– Naprawiono błąd, który powodował, że niektóre wyrazy na stronie statystyk nie były przetłumaczone na język włoski.

– Naprawiono błąd, który powodował, że użytkownicy dwa razy z rzędu grali po tej samej stronie, jeśli jeden z graczy opuścił grę w określonym momencie.

– Naprawiono błąd w trybie „Ewakuacja”, który powodował, że ikony klatek z zakładnikami nie były prawidłowo wyświetlane na interfejsie HUD.

– Naprawiono błąd, który powodował, że użytkownicy nie mogli wysyłać sygnałów po reanimacji przez dron medyka.

– Naprawiono błąd ze zbyt niskim poziomem głośności efektów dźwiękowych M16.

– Naprawiono błąd, który powodował, że użytkownik otrzymywał powiadomienie o awansie, chociaż jego ranga się nie zmieniła.

– Naprawiono błąd, który powodował unieruchomienie zakładnika w przypadku schwytania go ze szczytu niektórych obiektów.

– Naprawiono błąd, który powodował, że niektórzy gracze widzieli nieprawidłowy wynik na koniec meczu.

– Naprawiono błąd związany z płynnością gry, powodujący rozłączenie gracza na początku sesji rankingowej.

– Naprawiono błąd związany z odtwarzaniem dźwięku powiadomienia o upływającym czasie rundy dla drużyny broniącej w trybie „Ewakuacja”.

– Naprawiono błąd, który powodował, że gracze nie mogli otworzyć mapy taktycznej ani menu pauzy po rozłączeniu z siecią.

– Naprawiono błąd, który powodował, że na minimapie nie wyświetlało się położenie drona w trybie obserwacji.

– Naprawiono błąd występujący na mapie „Instytut”, który powodował, że gracze mogli przenikać przez jedną ze ścian głównego budynku.

– Naprawiono błąd występujący na mapie „Gorączka ropy”, który powodował nieprzewidywalne zachowanie kul w pobliżu filarów.

– Naprawiono błąd na mapie „Fabryka”, który powodował, że gracze mogli spaść z górnej części mapy do tunelu i utknąć.

PC:

– Naprawiono błąd z pojawianiem się ustawień koloru arabskiego tekstu na jednej ze stron samouczka.

– Naprawiono błąd, który powodował, że na stronie personalizacji postaci nie wyświetlał się przycisk klawiatury.

– Naprawiono błąd powodujący zablokowanie niektórych graczy na ekranie wczytywania, jeśli migracja hosta nastąpiła na karcie wyposażenia.

– Naprawiono błąd występujący na stronie skrzyń bojowych, który uniemożliwiał kliknięcie klawisza ESC.

XB1 & PS4:

• Naprawiono błąd powodujący nieprawidłowe wczytywanie profilu Ducha.


Kampania | Nowa zawartość

Nagrody z okazji 1. rocznicy

Z okazji naszej 1. rocznicy wszyscy gracze otrzymają w grze t-shirt i naszywkę. Prezent można odebrać w Ubisoft Club.

Kampania | Aktualizacje

Broń z „Fallen Ghosts”: W aktualizacji Extended Ops udostępniliśmy pakiet broni z dodatku „Fallen Ghosts” z Ghost War w trybie kampanii. W aktualizacji „Nowe zadanie” dodaliśmy do kampanii jeszcze więcej broni z „Fallen Ghosts”. Pełną listę znajdziecie tutaj.

Pamiętajcie, broń będzie odblokowana za darmo dla posiadaczy dodatku DLC „Fallen Ghosts”. Można ją też kupić w sklepie w grze.

Bohaterowie ze skrzyń bitewnych: Bohaterowie ze skrzyń bitewnych, tacy jak bohaterowie Rainbow Six Siege, mogą być teraz zbierani ze skrzyń Ghost War i Spec Ops. Oznacza to, że możecie teraz personalizować swoje duchy za pomocą bohaterów ze skrzyń bitewnych zarówno w trybie Ghost War, jak i w kampanii. Ponadto wszyscy bohaterowie zebrani za pomocą skrzyń Ghost War przed tą aktualizacją także są dostępni do wykorzystania przy personalizacji w trybie kampanii. Więcej informacji na temat skrzyń bitewnych znajdziecie tutaj.

POPRAWKI BŁĘDÓW

WSZYSTKIE platformy:

– Naprawiono błędy z wyświetlaniem broni z „Fallen Ghosts” na karcie wyposażenia kampanii.


Dziękujemy wam, Duchy, za ciągłe wsparcie i opinie na temat Ghost Recon Wildlands. Podzielcie się opiniami o najnowszej aktualizacji na naszych oficjalnych forach oraz na platformie Reddit.

Aby dowiedzieć się więcej o grze Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, śledźcie informacje na stronie ghostrecon.com i odwiedzajcie nasz oficjalny profil na Facebooku. Zapraszamy do udziału w dyskusji na Twitterze, korzystając z oznaczenia @GhostRecon, oraz na naszych oficjalnych forach i na poświęconym serii Ghost Recon kanale Discord.

Aby śledzić swoje postępy i znaleźć inne Duchy gotowe dołączyć do twojej grupy zadaniowej, zaloguj się do Ghost Recon Network i pobierz aplikację Ghost Recon HQ.

FreeWeekEnd_SoMe_580x310_THUMBNAIL

Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands – Darmowy weekend

Zagraj w Tom Clancy's Ghost Recon® Wildlands za darmo już 20 września!

18-09-201805:00 PM

Zobacz więcej

TU16_Op_and_Main_580x310_THUMBNAIL

Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands – Informacje o aktualizacji operacji

Sprawdź, jakie zmiany wniesie do Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands aktualizacja operacji.

17-09-201805:00 PM

Zobacz więcej

BlogpostH_highlight_TU15_580x310_THUMBNAIL

Rok 2: Najważniejsze elementy „Operacji specjalnej 2”

Duchy, „Operacja specjalna 2” pojawi się już 24 lipca

23-07-201805:00 PM

Zobacz więcej

SpecOps2 Trailer_580x310_THUMBNAIL

Operacja specjalna 2: informacje o aktualizacji TU15

Dowiedz się więcej na temat najnowszej aktualizacji Ghost Recon Wildlands – „Operacji specjalnej 2”

23-07-201805:00 PM

Zobacz więcej

SpecOps2 Trailer_580x310_THUMBNAIL

Nadciąga Operacja Specjalna 2

Duchy, na horyzoncie czai się Operacja Specjalna 2. Z poniższych danych wywiadowczych dowiecie się o niej więcej.

19-07-201805:00 PM

Zobacz więcej

Y2_QA_Thumb

Rok 2: Q&A

Niedawno ogłosiliśmy Rok 2 w Ghost Recon Wildlands, rozpoczynając go pierwszą z czterech aktualizacji – „Operacją Specjalną 1”.

05-06-201805:00 PM

Zobacz więcej

Tu5 Highlights thumb

AKTUALIZACJA 5: OPERACJA SPECJALNA 1

10 kwietnia ukaże się pierwsza aktualizacja w drugim roku naszego działania. Duchy, czy jesteście gotowi na operację specjalną 1?

09-04-201805:00 PM

Zobacz więcej

Patchnotes U5 Thumb

AKTUALIZACJA 5: OPERACJA SPECJALNA 1 | INFORMACJE O AKTUALIZACJI

10 kwietnia ukaże się pierwsza aktualizacja w drugim roku naszego działania: Operacja specjalna 1 Aktualizacja będzie dostępna na PC, PlayStation®4 i Xbox One.

09-04-201805:00 PM

Zobacz więcej

Year 2 thumb

Ghost Recon Wildlands wkracza w swój drugi rok.

Miniony rok był wspaniały. Jesteśmy gotowi na następny. Zaczynając od pierwszej aktualizacji, która ukaże się 10 kwietnia, Operacji Specjalnej 1, Ghost Recon Wildlands oficjalnie wkroczy w drugi rok.

03-04-201805:00 PM

Zobacz więcej

TU4 Thumb

AKTUALIZACJA 4: NOWE ZADANIE | INFORMACJE O AKTUALIZACJI

14 marca udostępnimy kolejną aktualizację – „Nowe zadanie”. Aktualizacja będzie dostępna na PC, PlayStation®4 i Xbox One.

13-03-201805:00 PM

Zobacz więcej

Anniversary thumb

Pierwszy rok w Wildlands

Witajcie, Duchy. Odkąd przybyliśmy do Wildlands minął rok. I był to rok pełen wrażeń.

07-03-201805:00 PM

Zobacz więcej

Extended ops thumb

Aktualizacja 3: Extended Ops | Informacje o aktualizacji

25 stycznia aktualizacja Extended Ops wprowadzi do Ghost War tryb „Ewakuacja”.

24-01-201805:00 PM

Zobacz więcej

Battlecrates thumb

Skrzynie bitewne – informacje i F.A.Q.

Aktualizacja Extended Ops dla Ghost Recon Wildlands pojawi się przed końcem miesiąca i wprowadzi skrzynie bojowe. Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje.

19-01-201811:00 AM

Zobacz więcej

ElTioisback_Thumbnail

El Tio powraca

Misja zlikwidowania samozwańczego El Tio będzie dostępna od 17 stycznia!

16-01-201805:00 PM

Zobacz więcej

TU12 thumbnail

Aktualizacja 2: Jungle Storm | Wprowadzane zmiany

Jungle Storm wprowadza do Ghost War tryb rankingowy, legendę Predatora do trybu kampanii, a także wiele innych zmian! Dowiedz się wszystkiego na temat najnowszej aktualizacji Ghost War

14-12-201711:00 AM

Zobacz więcej

Ranked FAQ thumbnail

Informacje i FAQ na temat trybu rankingowego

Dowiedz się wszystkiego o trybie rankingowym, który wprowadziliśmy w aktualizacji Jungle Storm

14-12-201711:00 AM

Zobacz więcej

Predator thumb

Specjalna transmisja na żywo: The Hunt

Coś przebudziło się w głębi dżungli. Cokolwiek to jest – musisz to wytropić i dopaść.

12-12-201705:00 PM

Zobacz więcej

Day of the Skull – Week 3_Thumbnail

Legendy Ghost Recon: Day of the Skull – tydzień 3

Odkryj siedem ostatnich wskazówek prowadzących do miejsc ukrycia czaszek

22-11-201705:00 PM

Zobacz więcej

Day of the Skull – Week 2_Thumbnail

Legendy Ghost Recon: Dzień Czerepu – tydzień 2

Mamy siedem nowych informacji na temat lokalizacji czaszek

15-11-201705:00 PM

Zobacz więcej

TU10_Patchnotes_960x540

Update 1: Interference

Zapoznajcie się z informacjami do pierwszej aktualizacji Ghost War, która wprowadza nowy tryb gry, nową klasę, nowe mapy oraz wiele innych elementów!

07-11-201711:00 AM

Zobacz więcej

Day of the skull1 Thumbnail

Legendy Ghost Recon: Day of the Skulls – Tydzień 1

Powstrzymaj atak Santa Blanki na odwieczne tradycje Boliwii

08-11-201705:00 PM

Zobacz więcej

TU9 Thumbnail

Aktualizacja 9

Więcej usprawnień, więcej poprawek, więcej atrakcji!

07-11-201711:00 AM

Zobacz więcej

El Tio Thumbnail

Wyzwanie: El Tio de la Mina

Misja zlikwidowania samozwańczego El Tio jest aktywna od teraz do 1 listopada!

18-10-201705:00 PM

Zobacz więcej

GRW_OB-to-launch_Thumbnail

Ghost War: Co nowego od czasu otwartej bety?

Dowiedz się, co poprawiliśmy w grze od czasu otwartej bety Ghost War

10-10-201705:00 PM

Zobacz więcej

TU8 thumbnail

Aktualizacja 8: Informacje

Przedstawiamy ulepszenia, usunięte błędy i tryb Ghost War!

10-10-201710:00 AM

Zobacz więcej

GHOST_WAR_FEATURES_Thumbnail

Raport wywiadu: Cechy Ghost War

Poznaj wszystkie aspekty związane z mechaniką gry w meczu Ghost War.

03-10-201705:00 PM

Zobacz więcej

Classes 4 thumb

Raport wywiadu: klasy w trybie Ghost War | część 4

Czwarta część naszego raportu wywiadowczego na temat klas postaci w Ghost War.

03-10-201705:00 PM

Zobacz więcej

Classes Part 3 Thumbnail

Raport wywiadu: Klasy w trybie Ghost War |Część 3

Trzecia część raportu wywiadu o klasach postaci w trybie Ghost War

29-09-201705:00 PM

Zobacz więcej

CustomGames_Thumbnail

Raport wywiadu Ghost War: Gry własne

Oprócz szybkiej gry, tryb Ghost War pozwala również na tworzenie własnych meczów i zapraszanie znajomych.

19-09-201706:00 PM

Zobacz więcej

GRW_CLASSES_2_THUMBNAIL

Raport wywiadu: Klasy w trybie Ghost War |Część 2

Te klasy charakteryzują się potężną siłą ognia i zapewniają sporo eksplozji.

19-09-201712:00 PM

Zobacz więcej

RulesOfEngagement_Thumbnail

Zasady walki

Przeczytajcie, co zespół myśli o oszukiwaniu i wychodzeniu z meczów w Ghost War i dowiedzcie się, jak zgłaszać graczy.

14-09-201706:00 PM

Zobacz więcej

Fankit thumb

Zestaw fanowski 4.0

Zdobądź jeszcze więcej cyfrowych dodatków do Ghost War – dzięki zestawowi fanowskiemu 4.0!

14-09-201709:00 AM

Zobacz więcej

Classes P1 Thumbnail

Raport wywiadu: Klasy w trybie Ghost War |Część 1

Poznajcie trzy pierwsze klasy z Ghost War, nowego trybu PvP w Ghost Recon Wildlands.

13-09-201706:00 PM

Zobacz więcej

LivestreamAnnouncement_Thumbnail_580x310_web

Premiera Ghost War na Twitchu: 19 września

Our top closed beta players face off against our elite dev squad, live for the first time ever in this Twitch exclusive premiere, hosted by Panky. Plus, four hours of pre-show content featuring segments from special guests Vadact, SXVXN, and Real-Time Commanders.

13-09-201712:00 PM

Zobacz więcej

Intro_GW_Thumbnail

Wprowadzenie dewelopera do Ghost War

Kierownik zespołu projektowego Bogdan Bridinel ujawnia informacje na temat Ghost War, w tym zasady deathmatchów, przewagi taktyczne i wszystko inne, co powinniście wiedzieć!

13-09-201712:00 PM

Zobacz więcej

[2017-08-23] TU7 Patch Notes - Thumb

Title Update 7: informacje o aktualizacji

Zobaczcie, jakie zmiany wprowadzamy w aktualizacji 7!

23-08-201710:50 AM

Zobacz więcej

CharactersmithThumbnail

Najlepsze fanowskie personalizacje postaci

Wybraliśmy część naszych ulubionych postaci stworzonych przez fanów, aby podzielić się nimi z wami

18-08-201705:00 PM

Zobacz więcej

Fanart Thumbnail

Najlepsze prace fanów

Obejrzyjcie wspaniałe prace fanów, które zostały stworzone przez zdolne Duchy!

11-08-201705:00 PM

Zobacz więcej

BestofCommunityMusicThumbnail

Najlepsza fanowska muzyka

Zobaczcie najlepsze wideoklipy stworzone przez społeczność Ghost Recon Wildlands.

04-08-201705:00 PM

Zobacz więcej

[2017-08-03] EMEA Free Trial - Thumb

DARMOWA WERSJA TESTOWA JEST JUŻ DOSTĘPNA

Wypróbuj Ghost Recon Wildlands za darmo i zaproś swoich znajomych do gry!

03-08-201704:59 PM

Zobacz więcej

Cosplay Thumbnail

Najlepszy cosplay naszej społeczności

Społeczność Ghost Recon Wildlands ma wiele talentów. Jednym z nich jest tworzenie wspaniałych kostiumów, w których gracze wcielają się w swojego Ducha.

28-07-201705:00 PM

Zobacz więcej

TU6 Thumbnail

Wprowadzenie do „Ghost War” dla społeczności

Deweloperzy gry zaprosili do studia 12 fanów na warsztaty dla społeczności dotyczące „Ghost War”. Dowiedz się, jaka była ich reakcja!

21-07-201712:00 PM

Zobacz więcej

TITLE_UPDATE_6_Thumbnail_580x310

Aktualizacja 6: Informacje

Nasza najnowsza aktualizacja wprowadza usprawnienia w pilotowaniu helikopterów i wiele więcej.

21-07-201711:00 AM

Zobacz więcej

grw_thumbscreenshot_selection_580x310_296154

Screenshots of the Wildlands

We’ve seen some stunning screenshots of the Wildlands taken by community members. Today we share some of our favorites.

14-07-201705:00 PM

Zobacz więcej

TU5 Thumbnail

Aktualizacja 5: Informacje o aktualizacji oraz trybie Tier 1

Oto nowe wiadomości na temat aktualizacji nr 5 i nowego trybu Tier 1. Dowiedz się więcej na temat aktualizacji nr 5 i nowego, wymagającego trybu Tier 1.

28-06-201711:00 AM

Zobacz więcej

Season 2 Thumb

Wyzwania sezonowe – sezon drugi

Drugi sezon wyzwań sezonowych rozpocznie się 31 maja. Dowiedz się więcej o nowym zagrożeniu tego sezonu oraz nowych rodzajach misji dla Duchów.

31-05-201710:00 AM

Zobacz więcej

QA_thumb

Pytania i odpowiedzi od zespou deweloperskiego

Zapoznaj się z odpowiedziami na Wasze pytania!

24-05-201705:00 PM

Zobacz więcej

EE THUMB

Easter Eggi w Ghost Recon Wildlands

Na zróżnicowanym terytorium Boliwii w Ghost Recon Wildlands ukryto wiele sekretów. Dziś pokażemy wam nasze ulubione!

23-05-201706:00 PM

Zobacz więcej

TU4_thumb

Aktualizacja 4: Informacje

Zapoznajcie się z nowymi opcjami HUD-u i interfejsu, a także licznymi usprawnieniami wprowadzonymi w aktualizacji 4, stanowiącymi podstawę drugiej tury wyzwań sezonowych.

17-05-201706:00 PM

Zobacz więcej

Fallen_thumb

Zmierz się ze śmiertelnym niebezpieczeństwem w „Poległych Duchach”.

Sprawdź swoje umiejętności w walce z najbardziej okrutną jednostką specjalną w drugim dodatku do Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands.

16-05-201706:00 PM

Zobacz więcej

Legends Thumbnail

Boliwijskie legendy

Gra Ghost Recon Wildlands jest pełna ukrytych informacji na temat tajemniczych i fascynujących legend z terenów Boliwii. Zapoznajmy się z kilkoma z nich.

04-05-201706:00 PM

Zobacz więcej

Challenges thumb

Wyzwania sezonowe

Wyzwania sezonowe są już dostępne w Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands. Dowiedz się więcej na temat celów, w które trzeba uderzyć w pierwszym sezonie.

12-04-201710:00 AM

Zobacz więcej

TU3 Thumb

Aktualizacja 3: informacje

Poza różnymi usprawnieniami i poprawkami błędów, aktualizacja 3 wprowadzi także wyzwania dla trwającego sezonu.

12-04-201709:00 AM

Zobacz więcej

CC thumbnail

10 najlepszych dzieł społeczności

Aby uczcić wydanie Ghost Recon Wildlands oraz podziękować naszej wspaniałej społeczności, wybraliśmy dziesięć najlepszych dzieł!

31-03-201706:00 PM

Zobacz więcej

Patch_notes_2_thumb

Aktualizacja 2: Informacje

Przedstawiamy informacje o aktualizacji 2, dostępnej na PC od 22 marca, a na PS4 i Xbox One od godzin porannych 23 marca.

21-03-201706:00 PM

Zobacz więcej

Open letter thumb

Wiadomość od zespołu GRW

Dzisiaj premiera Ghost Recon Wildlands! Prosimy o zapoznanie się z krótką wiadomością od nas.

07-03-201706:00 PM

Zobacz więcej

[2017-03-03] PC Nvidia-thumb

Ghost Recon Wildlands Nvidia

Zwiastun Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands PC: Nvidia GameWorks

03-03-201706:25 PM

Zobacz więcej

availability_thumb

Dostępność gry

Dowiedz się więcej na temat dostępności Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands na twojej platformie

03-03-201706:00 PM

Zobacz więcej

grw_pcrequirements_thumbnail_03012017

Przegląd wersji PC

Rzut oka na wersję PC

03-03-201702:00 PM

Zobacz więcej

[2017-03-03] Open Beta Infography-thumb

Otwarta Best Ghost Recon Wildlands Infografika

Cześć Duchy, w imieniu całego zespołu produkcyjnego, chcemy Wam podziękować za pomoc w stworzeniu największej bety Ubisoftu!

03-03-201711:48 AM

Zobacz więcej

HUD Thumbnail

Poziom trudności i HUD: dostosuj wyzwanie do swoich potrzeb

Odkryj, w jaki sposób rozgrywka w Ghost Recon Wildlands może zostać dostosowana do twoich umiejętności i oczekiwań.

23-02-201706:00 PM

Zobacz więcej

[2017-02-16] Ghost Recon Open Beta announce-thumb

Otwarta Beta Ghost Recon Wildlands odbędzie się w dniach od 23 (12PM CET) do 27 lutego (12PM CET)!

Mamy przyjemność poinformować, że Otwarta Beta Ghost Recon Wildlands odbędzie się w dniach od 23 (12PM) do 27 lutego (12PM)! Grę będzie można pobrać wstępnie 20 lutego

16-02-201703:41 PM

Zobacz więcej

Thumb Fankit 3

Ghost Recon: Zestaw fanowski 3.0

Wypróbuj nasz świeżo ulepszony zestaw fanowski!

14-02-201706:00 PM

Zobacz więcej

THUMB CARTEL OPERATIONS

Działania kartelu: cztery filary kartelu Santa Blanca

Dowiedz się, jak walczyć z czterema obszarami działalności kartelu, które zapewniają jego funkcjonowanie

10-02-201706:00 PM

Zobacz więcej

THUMB CARTEL

Informacje wywiadowcze Ghost Recon: kartel Santa Blanca

Obejrzyj nasz najnowszy film, by dowiedzieć się więcej na temat przeciwnika Duchów

10-02-201706:00 PM

Zobacz więcej

grw_ubiblog_redirect_580x310_021317

AWARD-WINNING WRITERS LEND THEIR EXPERTISE TO GHOST RECON WILDLANDS

In the Bolivia of Ghost Recon Wildlands, the Santa Blanca cartel has all but taken over the country, turning it into a narco-state and exercising immense control across every facet of society.

10-02-201706:00 PM

Zobacz więcej

Coop_101_thumb

Dane wywiadu: tryb współpracy

Learn everything you need to know about co-op in Ghost Recon Wildlands

02-02-201706:00 PM

Zobacz więcej

THUMB

Przedstawiamy Ghost Recon Network i Ghost Recon HQ

Znajdź znajomych, stwórz grupę zadaniową i poszerz swoje doświadczenia związane z grą dzięki naszym nowym narzędziom społecznościowym

01-02-201706:00 PM

Zobacz więcej

Character_evolution_Thumb

Walcz, zdobywaj doświadczenie, ewoluuj: Rozwój postaci

Poznaj system umiejętności i rozwoju postaci w grze Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands.

31-01-201706:00 PM

Zobacz więcej

[2017-02-01] Ghost Recon Documentary _ thumbnail

Wildlands

Dokument towarzyszący grze Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands

31-01-201712:00 PM

Zobacz więcej

BOWMAN THUMBNAIL

INFO: akta Karen Bowman

Dowiedz się więcej o oficer prowadzącej operację CIA „Królobójstwo”

27-01-201706:00 PM

Zobacz więcej

SANTERA THUMBNAIL

La Santera, Kanonizatorka

Dowiedz się więcej o Marii Mendez, Kanonizatorce

26-01-201706:00 PM

Zobacz więcej

SOLO THUMBNAIL

Zlokalizuj i ewakuuj niegodziwą La Santerę: przewodnik po misji

Uważnie badaj otoczenie, wykorzystuj zasoby i wydawaj rozkazy członkom swojej drużyny, by złapać niebezpieczną członkinię kartelu w nowym nagraniu rozgrywki.

25-01-201706:00 PM

Zobacz więcej

Closed_Beta_101_thumb

ZAMKNIĘTA BETA: PRZEWODNIK

Dzisiaj możemy wreszcie wyjawić datę tego niezwykle ważnego wydarzenia, które odbędzie się przed oficjalną premierą gry, 7 marca.

25-01-201706:00 PM

Zobacz więcej

Sounds_thumb

Dźwięki Wildlands

Dowiedz się więcej na temat tego, jak brzmi bogaty świat Boliwii

13-01-201706:00 PM

Zobacz więcej

ALAIN THUMBNAIL

Komponowanie muzyki do Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands: Alain Johannes

Kompozytor muzyki do Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, Alain Johannes, dzieli się swoimi doświadczeniami z pracy nad grą.

11-01-201706:00 PM

Zobacz więcej

Mission_structure_thumbnail

Od początku do pokonania El Sueño – struktura misji

Dowiedz się więcej o dostępnych możliwościach odnalezienia szefa kartelu Santa Blanca i pokonania go.

22-12-201606:00 PM

Zobacz więcej

Vehicles_thumbnail

Pojazdy w Wildlands

Dowiedz się, jak przemierzać Wildlands niczym Duch

20-12-201606:00 PM

Zobacz więcej

[2016_12_05]_El_Muro_Thumbnail

El Muro (Mur)

Dowiedz się więcej o szefie ochrony kartelu

15-12-201606:00 PM

Zobacz więcej

[2016_12_08]_El_Yayo_Thumbnail

El Yayo (Dziadek)

Zdobądź garść informacji na temat człowieka odpowiedzialnego za produkcję narkotyków w szeregach Santa Blanca

15-12-201606:00 PM

Zobacz więcej

thumb_shooting_sensations

Zapewnianie realistycznych przeżyć podczas strzelania w grze Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands

W Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands broń jest kluczowa. Zespół deweloperów przykłada wielką wagę do tego, co gracz odczuwa podczas strzelania w trzeciej lub pierwszej osobie, by dostarczyć mu jak najbardziej autentycznych, ale też możliwie najfajniejszych doznań.

01-12-201606:00 PM

Zobacz więcej

ARSENAL THUMBNAIL

ARSENAŁ DUCHA

Odkryj przekrój typów broni dostępnych w grze Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands.

29-11-201606:00 PM

Zobacz więcej

THUMBNAIL FREEDOM OF CHOICE

Informacje o Ghost Recon: Swoboda wyboru

Dowiedz się, w jaki sposób twoje poczynania wpływają na grę

23-11-201606:00 PM

Zobacz więcej

Thumbnail playstyles

Graj jak lubisz - Style gry

Tom Clancy’s Ghost Recon® Wildlands daje ci dowolność w wyborze stylu gry. Dowiedz się więcej o różnych stylach gry, które pozwolą ci ukończyć misje.

10-11-201606:00 PM

Zobacz więcej

EN THUMBNAIL GHOSTS BIO 2

Poznaj Duchy | Część 2

Midas − działania ofensywne, Weaver − snajper.

03-11-201606:00 PM

Zobacz więcej

3

El Pozolero, Kuchcik

Dowiedz się więcej na temat El Pozolera, jednego z celu Duchów, w naszym najnowszym filmie.

03-10-201610:00 AM

Zobacz więcej

THUMBNAIL NIGHT APPROACH

W paszczy lwa: misja El Pozolero – podejście po cichu.

Podczas prezentacji na E3 2016 Duchy musiały pojmać i ewakuować El Pozolero – Kuchcika – jednego z głównych ludzi kartelu. Misja odbywała się w środku dnia, a obóz był silnie strzeżony. Teraz zobaczmy, co by się stało w innych okolicznościach, przykładowo, gdyby Duchy zaczekały do nastania nocy.

03-10-201610:00 AM

Zobacz więcej

charasmith_thumb

PERSONALIZACJA 101: Tryb tworzenia postaci

Dzięki setkom opcji, takim jak płeć, narodowość, włosy, ubiór, tatuaże czy wyposażenie, każdy gracz może utworzyć swojego niepowtarzalnego i wyróżniającego się Ducha. Dowiedz się więcej o tworzeniu postaci w tym dziale.

17-08-201608:20 AM

Zobacz więcej

gunsmtih_thumb

PERSONALIZACJA 101: Tryb rusznikarza

Tryb rusznikarza powraca w Tom Clancy's Ghost Recon® Wildlands.

17-08-201606:00 PM

Zobacz więcej

VOD_Thumb

Transmisje E3 2016 na żywo!

Podczas transmisji na żywo główny projektant gry Dominic Butler oraz odpowiedzialny za fabułę Sam Strachman przedstawili swoje spostrzeżenia dotyczące gry

02-08-201606:00 PM

Zobacz więcej

New Component

Tom Clancy's Ghost Recon E3 2016 z punktu widzenia światowych graczy

Gwiazdy Ubisoft w bezpośrednim starciu z kartelem narkotykowym Santa Blanca podczas E3 2016

28-07-201606:00 PM

Zobacz więcej

thumb_E3Wrapup

E3 2016: Podsumowanie

This E3 set an important milestone for Ghost Recon Wildlands. Discover today a recap of the major announcements!

17-06-201606:00 PM

Zobacz więcej

thumb_streamingschedule

Harmonogram transmisji

Zespół Ghost Recon Wildlands będzie nadawać dzisiaj o godz. 00.15 czasu polskiego oraz o godz. 5.30. Nie przegapcie!

14-06-201606:00 PM

Zobacz więcej

thumb_fankit

Ghost Recon – zestaw fana 2.0

Poznaj nową wersję zestawu fana Ghost Recon Wildlands – grafiki, tapety, logo i nie tylko!

13-06-201609:30 PM

Zobacz więcej

Sueno_thumbnail

El Sueño, przywódca

Poznaj wpływowego przywódcę kartelu Santa Blanca

13-06-201609:30 PM

Zobacz więcej

Nidia_thumbnail

Nidia Flores, Miss Piękności

Oto szefowa przemytu: La Reina de Belleza

13-06-201609:30 PM

Zobacz więcej

Cardenal_thumbnail

El Cardenal, doradca duchowy

Dowiedz się więcej na temat szefa systemu indoktrynacji: El Cardenal

13-06-201609:30 PM

Zobacz więcej

thumb_savethedate

Ghost Recon Wildlands na targach E3

Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące prezentacji gry na targach E3!

10-06-201606:00 PM

Zobacz więcej

+ news