TU5 Header

AKTUALIZACJA 5: OPERACJA SPECJALNA 1 | INFORMACJE O AKTUALIZACJI

09-04-2018 05:00

10 kwietnia ukaże się pierwsza aktualizacja w drugim roku naszego działania: Operacja specjalna 1 Aktualizacja będzie dostępna na PC, PlayStation®4 i Xbox One. Jej wielkość to 4 GB na platformie Steam, 16 GB na Uplay oraz do 16 GB na konsolach, w zależności od posiadanej wersji. Do gry online konieczne będzie ponowne uruchomienie i zaktualizowanie platformy.

Y2 roadmap

NOWA ZAWARTOŚĆ

Year 2 Pass

Year 2 Pass zapewnia wcześniejszy o tydzień dostęp do wszystkich klas roku drugiego w trybie Ghost War. Zawiera też osiem skrzyń bitewnych (cztery skrzynie Spec Ops i cztery Ghost War) oraz pakiet wyposażenia Splinter Cell. Proszę pamiętać, że wyposażenie Splinter Cell jest dostępne tylko z przepustką sezonową na rok 2.

Pakiet wyposażenia Splinter Cell zawiera:

- Karabin szturmowy SC-4000

- Skórka Five-Seven Blacklist

- Nóż karambit, zapewniający graczom nowy atak wręcz dzięki rękawiczkom eszelonu z Blacklist

- Kostium Splinter Cell, zawierający także atak wręcz nożem karambit i noktowizor Sama Fishera

- Dwa nowe noktowizory z osobnym filtrem i animacją zakładania

- 3 nowe kamuflaże broni

Aby aktywować atak nożem karambit, musisz używać rękawiczek eszelonu lub kostiumu Splinter Cell

NOWA ZAWARTOŚĆ | KAMPANIA

Specjalne wyzwania Splinter Cell

Darmowe wyzwania specjalne Splinter Cell dostępne będą dla wszystkich graczy przez miesiąc, od 10 kwietnia. Nagrodą za ukończenie tych wyzwań jest noktowizor Sama Fishera z widokiem jak w Splinter Cell, naszywka Splinter Cell i skrzynka Spec Ops. Po zakończeniu wyzwania misja wciąż będzie dostępna, w przeciwieństwie do nagród. Misja zaczyna się w La Cruz.

Personalizacja sojuszników SI

W trybie kampanii można teraz zmieniać ubrania sojuszników SI w menu personalizacji postaci. Należy pamiętać, że nie można zmienić tam płci, twarzy i broni.

NOWA ZAWARTOŚĆ | GHOST WAR

TRYBY GRY

Sabotage key art

Sabotage Patchnotes

Wprowadziliśmy nowy tryb gry, „Sabotaż”, dostępny zarówno w listach szybkiej gry, jak i w rankingowych.

Sabotaż

W „Sabotażu” drużyny na zmianę bronią lub atakują dwie radiostacje. Atakujący muszą aktywować jedną z nich i bronić jej do zakończenia transmisji, podczas gdy obrońcy nie mogą dopuścić do rozpoczęcia transmisji lub przerwać ją, jeśli zostanie rozpoczęta.

MAPY

Library

Rocha

Trainyard

Unidad FOB

Zinc Mine

Tryb „Sabotaż” obejmuje 5 nowych map: „Biblioteka”, „Kopalnia cynku”, „W.B.O. Unidadu”, „Stacja kolejowa” i „Rocha”. Dostępne są w trybie szybkiej gry i rankingowym.

KLASY

Echeleon Key Art

Dodaliśmy nową klasę szturmowca, zwaną eszelonem. Dzięki Year 2 Pass jest ona dostępna tydzień wcześniej. Może być też kupiona za kredyty Prestiżu.

Eszelon: Klasa eszelonu uzbrojona jest w gogle z sonarem, standardowe wyposażenie agentów Czwartego Eszelonu. Po włączeniu ich wysyłają impulsy, które ujawniają pozycje pobliskich graczy na krótki czas. Dzięki temu eszelon może zyskać taktyczną przewagę nad przeciwnikami, szczególnie w warunkach słabszej widoczności, jak w nocy albo w chmurze dymu. Zasięg działania jest znacznie zmniejszony podczas ruchu, więc stań w miejscu, aby uzyskać najlepszy efekt. Eszelon uzbrojony jest też w nowe miny zbliżeniowe.

Medyk: Miny medyka zastąpiliśmy granatami błyskowymi.

Technik: Ładunki C4 technika zastąpiliśmy minami zbliżeniowymi.

Napastnik: Nieznacznie zmniejszyliśmy obrażenia od ACR i AK-12, by były na podobnym poziomie, a klasa była lepiej wyważona.

PREMIE

Wprowadziliśmy dla strzelców nową premię o nazwie Amunicja Grzybkująca.

Amunicja Grzybkująca: Amunicja Grzybkująca nakłada na cel efekt krwawienia, który zadaje obrażenia w czasie przez 1 minutę. Jeżeli przeciwnik jest już pod wpływem tego efektu, każde kolejne trafienie odświeży jego czas działania. Dodatkowo, gdy efekt jest aktywny, Szał Bitewny oraz Skok Adrenaliny nie regenerują zdrowia. Interakcja ze skrzynią z zaopatrzeniem usunie efekt krwawienia.

GRA RANKINGOWA

Spadek rangi: Wprowadziliśmy spadek rangi, do którego dojdzie, gdy gracze nie będą brali udziału w meczach rankingowych przez określony czas. Ranga będzie ulegać obniżeniu codziennie. Może to doprowadzić do degradacji, nie dotyczy to jednak rangi srebrnej i brązowej. Aby temu zapobiec, gracze muszą regularnie rozgrywać mecze rankingowe.

Nagrody: Zwiększyliśmy liczbę przyznawanych na koniec sezonu kredytów Prestiżu.

INNE ULEPSZENIA

Mina zbliżeniowa: Wprowadziliśmy nowy rodzaj materiału wybuchowego używanego przez agentów Czwartego Eszelonu, zwany miną zbliżeniową. Tak jak C4, można ją przyczepić do ściany; wybucha, kiedy w pobliżu znajdzie się wróg. Nie można jej rozbroić, ale zadaje mniej obrażeń niż zwykła mina.

Samouczki: Strona samouczków została przerobiona z myślą o większej przejrzystości i łatwiejszym przemieszczaniu się między stronami, bez potrzeby przechodzenia przez wszystkie strony, by dotrzeć do konkretnego tematu.

PVE i PVP | NAPRAWIONE BŁĘDY

PVP

WSZYSTKIE platformy:

- Naprawiono rzadki błąd, który pojawiał się podczas dołączania do meczu, kiedy inny gracz rozstawiał zakłócacz, a następnie szybkiego opuszczenia sesji.

- Naprawiono błąd, który sprawiał, że poczekalnia była widoczna w tle podczas głosowania na mapę po zmianie zakładek.

- Naprawiono błąd, który sprawiał, że poczekalnia była przez chwilę widoczna po zakończeniu głosowania na mapę.

- Naprawiono błąd, który sprawiał, że strona dostosowywania meczu była przez chwilę widoczna po zakończeniu głosowania na mapę.

- Naprawiono błąd, który powodował brak kolizji pierwszego rzuconego C4 / granatu ze wzmocnionymi / zabitymi deskami oknami.

- Naprawiono błąd, który sprawiał, że użytkownicy nie widzieli przez dym partyzanta, używając termowizji.

- Naprawiono problem z oknem potwierdzenia przy anulowaniu meczu, które pojawiało się kilkukrotnie na każdą z przeglądanych zakładek.

- Naprawiono błąd z zawijaniem tekstu w arabskiej wersji gry przy informacji o początku rundy.

- Naprawiono błąd, który sprawiał, że użytkownicy nie widzieli przez dym partyzanta, używając termowizji.

- Naprawiono problem z oknem potwierdzenia przy anulowaniu meczu, które pojawiało się kilkukrotnie na każdą z przeglądanych zakładek.

- Naprawiono błąd z zawijaniem tekstu w arabskiej wersji gry przy informacji o początku rundy.

- Naprawiono błąd, który sprawiał, że zakładki poczekalni nie były widoczne dla niektórych użytkowników po powrocie ze strony głosowania na mapę na stronę dostosowywania meczu.

- Naprawiono problem, który sprawiał, że gracze nie mogli schować lornetki, kiedy działał zakłócacz.

- Naprawiono problem, który sprawiał, że postacie automatycznie wstawały, kiedy efekt ogłuszenia trapera dobiegał końca.

- Naprawiono problem, który sprawiał, że gracze nie byli informowani o oznaczeniu przez wieżę wywiadowczą przejętą przez prześladowcę.

- Naprawiono problem, który sprawiał, że uruchomione przez gracza pułapki z gazem usypiającym nie wywoływały efektu dźwiękowego ani graficznego.

- Naprawiono problem, który sprawiał, że dźwięki drona dywersanta nie były odpowiednio odtwarzane, kiedy wróg znajdował się daleko.

- Naprawiono błąd z nieprzetłumaczonym poziomem rzadkości kart w skrzyniach bitewnych.

- Naprawiono błąd, który sprawiał, że klasy szturmowców przeżywały pełny ostrzał z moździerza po użyciu skrzyni z amunicją / PŻ.

-Naprawiono błąd, który sprawiał, że towarzysze widzieli gaz usypiający trapera na mapie jako minę, a nie pułapkę.

- Naprawiono błąd na stronie personalizacji, który sprawiał, że przycisk „Edycja” wyświetlany był dwukrotnie.

- Naprawiono błąd, który sprawiał, że klasa prześladowcy miała znacznik „Nieświadomy” po oznaczeniu przy opuszczaniu bezpiecznej strefy w „Ewakuacji”.

- Naprawiono błąd, który sprawiał, że umiejętność trapera nie była unieważniania w odpowiedniej kolejności po wielokrotnym użyciu.

- Naprawiono błąd, który wywoływał zderzenia graczy reanimowanych przy niektórych modelach drzwi.

- Naprawiono błąd w trybie „Ewakuacji” – znaczniki celów i ikony klatek celów / postaci nie były wyłączane po wyłączeniu opcji HUD-u.

- Naprawiono rzadki błąd, który powodował utknięcie gracza, kiedy jego dron został zniszczony tuż po użyciu.

- Naprawiono problem z projektem poziomu na mapie „Górska wioska”, gdzie gracz mógł wczołgać się pod skałę.

- Naprawiono problem z brakującym znacznikiem „Nieświadomy” dla graczy oznaczonych przez klasę prześladowcy w czeskiej wersji językowej.

- Naprawiono problem na stronie sklepu ze skrzyniami bitewnymi, gdzie napis informował, że użytkownik wciąż ma nieotwarte skrzynie. Tekst nie odświeżał się prawidłowo.

- Naprawiono błąd, który polegał na tym, że gracze mogli oznaczać, przebywając na obszarze pokrytym przez dym partyzanta.

- Naprawiono błąd, który sprawiał, że dźwięk kuszy tropiciela nie był odtwarzany.

- Naprawiono błąd, który sprawiał, że gracz nie otrzymywał obrażeń od min po reanimacji przez dron medyka.

- Naprawiono błędy, które sprawiały, że gaz usypiający nie działał po użyciu go na / w pobliżu niektórych przedmiotów.

- Naprawiono błąd, który sprawiał, że gaz usypiający nie ogłuszał czołgających się wrogów.

- Naprawiono błąd, który sprawiał, że użytkownik otrzymywał powiadomienia o odblokowaniu dla już odblokowanych klas po zakupie.

- Naprawiono błąd, który sprawiał, że sojusznicze materiały wybuchowe przyklejały się do reanimowanych towarzyszy.

- Naprawiono problem z kolizją na mapie „Górska wioska”, dotyczący gracza, który reanimował towarzysza w pobliżu konkretnego budynku.

- Naprawiono problem ze sprzętem, który przenikał przez inne obiekty w przypadku graczy używających ikony bandyty.

PC:

- Płynność gry na kartach graficznych AMD poprawiono o 10%. Rezultat może być zależny od konkretnej konfiguracji sprzętowej.

- Naprawiono błąd na mapie „Instytut”, który powodował, że z daleka nie wyświetlała się ściana przy średnim ustawieniu odległości rysowania obiektów.

- Naprawiono błąd z Nvidia Freestyle, który pozwalał graczom dostosować filtry i zapewnić sobie niesprawiedliwą przewagę podczas walk w nocy

GRA KOOPERACYJNA

WSZYSTKIE platformy:

- Naprawiono błąd z brakiem dźwięków karabinu snajperskiego SRSA1 „Czarna Wdowa”.

- Naprawiono błąd, który powodował wyświetlanie złej naszywki podczas używania naszywki Raving Rabbids.

- Naprawiono błędy z przenikaniem tekstów broni o długich nazwach w porównaniu statystyk.

- Naprawiono błąd, który sprawiał, że niektóre zablokowane rodzaje broni nie przekierowywały użytkownika ze strony „Wyposażenia” na stronę sklepu.

- Naprawiono błąd, który sprawiał, że podczas używania PP19 Egzekutora na stronie „Wyposażenia” wyświetlał się inny model tłumika.

- Naprawiono błąd tekstowy, przez który użytkownik nie był informowany o warunkach aktywacji premii do trybu Tier 1.

PVE

WSZYSTKIE platformy:

- Błąd z ikonami.

GRW_BlogPost_SPECOPS4-PATCHNOTES_THUMBNAIL

Informacje o aktualizacji „Operacja specjalna 4”

Sprawdźcie, czego się spodziewać po „Operacji specjalnej 4”.

26-02-201905:00 PM

Zobacz więcej

GRW_BlogPost_SPECOPS4-HIGHLIGHT_THUMBNAIL

Najważniejsze elementy „Operacji specjalnej 4”

Najważniejsze elementy „Operacji specjalnej 4”

26-02-201905:00 PM

Zobacz więcej

GUERRILLA-ITW_THUMBNAIL

Tryb Guerilla: Sesja pytań i odpowiedzi z twórcami

Dowiedzcie się więcej na temat nowego trybu PvE, który pojawi się wraz z „Operacją specjalną 4”: Guerilla.

26-02-201906:00 PM

Zobacz więcej

GRW_BlogPost_SPECOPS4-ANNOUNCEMENT_THUMBNAIL

Witamy w „Operacji specjalnej 4”

Oto pierwsze informacje na temat „Operacji specjalnej 4”, która zostanie udostępniona w lutym.

19-02-201905:00 PM

Zobacz więcej

Thumbnail

Aktualizacja roku 2 — Operacja specjalna 4

„Operacja specjalna 4” ukaże się w lutym.

07-02-201905:00 PM

Zobacz więcej

+ news