SPECOPS3-PVPEVENTS_FrontHeader

Wydarzenia Ghost War

10-12-2018 05:00

Czym są wydarzenia?

Wraz z premierą operacji specjalnej 3 wprowadzimy do Ghost War system wydarzeń. Wydarzenia to modyfikacje rozgrywki we wszystkich meczach szybkiej gry, gdy są aktywne.

Każdy okres głosowania będzie trwał dwa tygodnie, a po jego zakończeniu opcja z największą liczbą głosów będzie aktywna przez 60 godzin.

Modyfikatory rozgrywki

Co dwa tygodnie otrzymacie dwie karty wydarzeń, na które będziecie mogli zagłosować. Na kartach znajdują się wyjątkowe modyfikatory, które wpłyną na rozgrywkę w meczach szybkiej gry. W takie Ghost War nie graliście nigdy.

Przygotowaliśmy szereg wydarzeń dla Wildlands, więc nie zapomnijcie się zalogować podczas konkretnych weekendów, by je sprawdzić!

Nowa mechanika: Ostatni Bastion

Niektóre wydarzenia będą powiązane z nową mechaniką – Ostatnim Bastionem. Gdy Ostatni Bastion się rozpocznie, każda sekunda będzie na wagę złota.

Gracze otrzymają 10-sekundowe odliczanie przed rozpoczęciem Ostatniego Bastionu. Gdy mechanika zacznie działać, wszyscy gracze zostaną oznaczeni i zaczną krwawić.

Nagrody

Podczas wydarzenia otrzymacie następujące nagrody:

• 200 kredytów Prestiżu za głosowanie

• 50 kredytów Prestiżu za wygraną

Dostęp do wydarzeń

Menu Ghost War będzie miało nową zakładkę związaną z wydarzeniami. Podczas głosowania będziecie mogli wybierać między dwoma kartami wydarzeń.

Podczas weekendu z wydarzeniem będziecie mogli zobaczyć, które wydarzenie jest aktywne, i uzyskać więcej informacji na temat modyfikatorów rozgrywki.

Aby wziąć udział w weekendzie z wydarzeniem, wystarczy rozgrywać szybkie gry. O tym, czy wydarzenie jest aktywne i modyfikuje szybką grę, dowiecie się, sprawdzając ikonę obok przycisku szybkiej gry.

Aby dowiedzieć się, co jeszcze pojawi się w PvP podczas operacji specjalnej 3, zapoznajcie się z pełną listą zmian. Do zobaczenia w terenie, Duchy.


Aby dowiedzieć się więcej o grze Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands, śledźcie informacje na stronie ghostrecon.com i odwiedzajcie nasze oficjalne fora. Zapraszamy także do dyskusji na Twitterze z tagami @GhostRecon lub #GhostRecon.

Aby śledzić swoje postępy i znaleźć inne Duchy gotowe dołączyć do waszej grupy zadaniowej, zalogujcie się do sieci Ghost Recon Network i pobierzcie aplikację Ghost Recon HQ.

GRW_BlogPost_SPECOPS3-BEHINDTHESCENES_THUMBNAIL

Za kulisami operacji specjalnej 3: Ciche wino

Obejrzyjcie zakulisowy film opisujący „Ciche wino”: nową, darmową misję PvE w Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands.

18-12-201805:00 PM

Zobacz więcej

SPECOPS3-PVPEVENTS_Thumbnail

Wydarzenia Ghost War

Zaczynając od operacji specjalnej 3, wprowadzamy wydarzenia w Ghost War.

10-12-201805:00 PM

Zobacz więcej

GRW_BlogPost_SPECOPS3-PATCHNOTES_THUMBNAIL

Rok 2: Informacje o aktualizacji „Operacja specjalna 3”

Sprawdźcie, czego się spodziewać po „Operacji specjalnej 3”.

10-12-201805:00 PM

Zobacz więcej

thumbnail_TU17_announcement

Rok 2: Najważniejsze elementy „Operacji specjalnej 3”

Oto najważniejsze elementy „Operacji specjalnej 3”.

10-12-201812:00 PM

Zobacz więcej

+ news